Kas vertas sugrįžimo į „Finalo ketvertą“? Balsuokite ir nuspręskite jūs!

„Finalo ketverto“ dalyviai/Viganto Ovadnevo ir Martyno Siruso nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-14 21:45
Moderniausias LNK muzikinis projektas „Finalo ketvertas“ keliauja į finišo tiesiąją. Paskutinis šansas užimti muzikinius sostus – kuris iškritęs ketverto narys vertas dar vienos galimybės? Iš visų atlikėjų, kada nors užėmusių „Finalo ketverto“ muzikinius sostus, būtent jūs savo balsavimu išrinksite tuos, kurie turės galimybę sugrįžti į projektą kautis pusfinalyje. „Finalo ketverte“, kaip visada, viskas jūsų rankose.

SAVO BALSĄ GALITE ATIDUOTI ČIA.

Eglė Jakštytė-ELEY

Eglė Jakštytė/Viganto Ovadnevo nuotr.
Eglė Jakštytė/Viganto Ovadnevo nuotr.

Daugiau nei dešimtmetį scenoje dainuojanti profesionalė „Finalo ketverte“ atsidūrė iš sosto išstūmusi aštuoniolikmetę Senjasą. Eglė sako, kad negalima nuvertinti televizijos projektų ir, kad žiūrovai nusipelnė matyti profesionalius pasirodymus. Eglės stiprybė – ne tik vokaliniai duomenys, bet ir įspūdingi choreografiniai numeriai. ELEY sostą užleido Gintarei Korsakaitei.

Gabija Lokytė

Gabija Lokytė/Viganto Ovadnevo nuotr.
Gabija Lokytė/Viganto Ovadnevo nuotr.

Į „Finalo ketvertą“ Gabija Lokytė atėjo norėdama paprasčiausiai pasimėgauti dainavimu. Mergina teigė, kad anksčiau jaudindavosi dėl kiekvienos klaidos, to, ką apie ją pagalvos kiti, o dabar dainininkės tikslas – nuoga siela stoti prieš klausytoją. Gabija sostą iškovojo iš Lukrecijos Vasiliauskaitės. Paskutinėje savo dvikovoje ji pralaimėjo malaiziečiui Shermanui Tan.

Senjasa

Senjasa/Viganto Ovadnevo nuotr.
Senjasa/Viganto Ovadnevo nuotr.

Aštuoniolikmetė iš Jonavos jau pirmojo savo pasirodymo metu buvo pakrikštyta ryškiausia ir įsimintiniausia projekto dalyve. Seksualūs pasirodymai, drąsi choreografija ir nesuvaidinta drąsa scenoje Senjasai užtikrino vietą „Finalo ketverte“. Iš sosto ją pavyko išversti profesionaliajai Eglei Jakštytei-ELEY.

Kotryna Juodzevičiūtė

Kotryna Juodzevičiūtė/Viganto Ovadnevo nuotr.
Kotryna Juodzevičiūtė/Viganto Ovadnevo nuotr.

Pirmojoje „Finalo ketverto“ laidoje Kotryna nugalėjo Silviją Pankūnaitė ir paskui dar ne kartą įrodė savo galimybes, triuškindama vieną pretendentą po kito. Kotryna – „Lietuvos balso“ nugalėtoja, jos ir Gabrieliaus Vagelio kūrinys „Dalis manęs“ Youtube yra peržiūrėtas daugiau nei milijoną kartų. Iš Kotrynos Juodzevičiūtės sostą iškovojo nuoširdžioji vaikų darželio muzikos mokytoja Indrė Juodeikienė.

Lukrecija Vasiliauskaitė

Lukrecija Vasiliauskaitė/Viganto Ovadnevo nuotr.
Lukrecija Vasiliauskaitė/Viganto Ovadnevo nuotr.

Penkiolikmetė Vilniaus Užupio gimnazijos moksleivė, teisėjus ir žiūrovus pribloškusi neįtikėtinomis balso galimybėmis. Lukrecija sako, kad pagrindinė jos stiprybė – jaunystė ir milžiniškas noras tobulėti. Dvikovoje Lukrecija pralaimėjo prieš Gabiją Lokytę.

Justina Budaitė-Juna

Justina Budaitė-Juna/Viganto Ovadnevo nuotr.
Justina Budaitė-Juna/Viganto Ovadnevo nuotr.

Originaliojo ketverto narė Juna – atlikėja, siekianti į Lietuvos sceną atnešti modernią ir šiuolaikišką muziką bei pasirodymus. Dainininkė – projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtoja, nacionalinių „Eurovizijos“ atrankų dalyvė. Sostą iš Junos iškovojo penkiolikmetė Lukrecija Vasiliauskaitė.

Gabrielė Banevičienė-Gabi

Gabrielė Banevičienė-Gabi/Viganto Ovadnevo nuotr.
Gabrielė Banevičienė-Gabi/Viganto Ovadnevo nuotr.

Nuoširdžioji Gabrielė žiūrovų simpatijas pelnė ne tik profesionaliu dainavimu, bet ir sugebėjimu perduoti dainos emociją. Į „Finalo ketvertą“ Gabrielė pateko anketą užpildžius jos vyrui ir negalėjo patikėti aplankiusia sėkme bei jūsų palaikymu. Iš Gabrielės sostą iškovojo seksualioji Senjasa.

Ingrida Toleikytė

Ingrida Toleikytė/Viganto Ovadnevo nuotr.
Ingrida Toleikytė/Viganto Ovadnevo nuotr.

Jauna mama, atlikėjo, LNK serialo „Juodosios našlės“ pagrindinės dainos kūrėja. Ingrida tiki, kad būtent dabar jos gyvenime atėjo laikas džiuginti didžiules gerbėjų minias ir siekia jums įrodyti, kad yra to verta. Dvikovoje Iš Gabrielės sostą iškovojo nuoširdžioji Gabrielė Banevičienė-Gabi.

Silvija Pankūnaitė

Silvija Pankūnaitė/Viganto Ovadnevo nuotr.
Silvija Pankūnaitė/Viganto Ovadnevo nuotr.

Grupės SEL vokalistė, dainavimo mokytoja, originaliojo „Finalo ketverto“ narė. Silvija žino, ką reiškia stovėti scenos gale ir nori, kad visos akys kryptų į ją. Savo sostą Silvija prarado dvikovoje prieš galingąją Kotryną Juodzevičiūtę.

Gabrielius Vagelis

Gabrielius Vagelis/Martyno Siruso nuotr.
Gabrielius Vagelis/Martyno Siruso nuotr.

Originaliojo „Finalo ketverto“ narys, savo sostą užleidęs tik likus paskutiniam žingsniui iki pusfinalio. Gabrielius – ne tik atlikėjas, bet ir kompozitorius. Išskirtinis dainininko įvaizdis nuolat tampa komplimentų ir kritikos priežastimi, tačiau lyriškasis atlikėjas teigia, kad svarbiausia, jog klausytojai išgirstų jo muziką. 

Sherman Tan

Sherman Tan/Martyno Siruso nuotr.
Sherman Tan/Martyno Siruso nuotr.

Iš Malaizijos atvykęs Shermanas klausytojus iš karto pavergė savo kūrybos daina, skirta neįgaliam sūnui. Į Lietuvą dainininką atvedė meilė, čia jis nori likti, gyventi ir siekti muzikinės karjeros. Shermanas jau pirmojoje dvikovoje įrodė, kad yra universalus atlikėjas. Po lyriškos vaikui skirtos dainos jis atliko sunkesnės muzikos klausytojams puikiai pažįstamą „Hard To Handle“ ir iš sosto išvertė Gabiją Lokytę. Savo vietą „Finalo ketverte“ jis užleido tik likus žingsniui iki pusfinalio.

Savo balsą galite atiduoti ČIA.

Naujausi straipsniai