Kas trukdo moteriai patirti seksualinį malonumą? Dažniausios problemos

Jis ir Ji
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Ar kada nors susimąstėte, ar kokybiškas yra jūsų seksualinis gyvenimas? Egzistuoja problemų, kurios trukdo moteriai patirti malonumą, o seksą paverčia nemalonia būtinybe.

1 problema: patirtis

Pasaulyje gyvena labai daug moterų ir visos jos yra labai skirtingos. Kai kurios iš jų, būdamos 17 metų, sutiko „tą vienintelį“, ištekėjo už jo ir mylėjosi tik su juo. Kitos gi, kol sutiko „tą vienintelį“, turėjo daugiau seksualinės patirties. Yra ir tokių moterų, kurios turėjo daug partnerių, bet taip ir nesurado „to vienintelio“.

Dalykas tas, kad visos šios moterys, nepriklausomai nuo jų patirties, tikrai gali gauti malonumą iš sekso. Galima teigti, jog didesnis partnerių skaičius daro moterį drąsesne, ji tampa imlesnė, atviresnė naujovėms, prasiplečia jos akiratis. Iš kitos pusės, vienas, bet lovoje gabus ir atidus vyras gali daug geriau išlaisvinti moters seksualumą ir suteikti daugiau malonumo negu 10–15 ribotų ir tik apie save galvojančių vyrukų.

Seksualinė patirtis – tai ne turėtų partnerių skaičius. Norint iš sekso gauti kuo daugiau malonumo, tikrai nebūtina kuo dažniau keisti partnerių. Jeigu turite „tą vienintelį“, tiesiog išbandykite naujas pozas ir glamones. Skaitykite tam tikras knygas, žiūrėkite filmus. Žinoma, nereikėtų išbandyti visko ir iš karto, tą pačią naktį. Bet ir numoti ranka į naujoves tikrai nederėtų.

2 problema: auklėjimas

Antra sąraše, bet pagrindinė problema yra auklėjimas. Jeigu moters šeimoje nebuvo priimta kalbėti apie seksą, jai bus gana sudėtinga priimti mylėjimąsi kaip malonumą ir natūralų organizmo poreikį.

Puritoniškas auklėjimas sukelia tikrai daug problemų. Gyvenimo realybė neišvengiamai priverčia žmogų „susidurti“ su sekso klausimu, kaip vienu pagrindiniu organizmo poreikiu. Puritoniškai auklėtas žmogus su tuo susiduria visiškai nepasiruošęs: be žinių, su baime ir netgi pasibjaurėjimu. Ir seksas, kuris turėtų suteikti malonumą, tampa erzinančia ir bjauria būtinybe.

TAIP PAT SKAITYKITE: Seksas kitame mieste: kodėl drovuoliai ir pilkos pelytės komandiruotėse nutrūksta nuo grandinės

3 problema: baimė išbandyti ką nors naujo

Dažnai moteris su vyru bijo išbandyti ką nors naujo ir į visus jo pasiūlymus visada atsako „ne“. Jis pasiūlo vieną, antrą, trečią kartą, kol (blogiausiu atveju) pradeda ieškoti naujų potyrių kitur.

Niekas nesako, kad reikia eiti prieš savo prigimtį ir išbandyti viską, ką tik pasiūlo vyras. Taip, tikrai yra dalykų, kurie jums nepatinka ir niekada nepatiks. Tai visiškai normalu. Nenormalu yra tai, kad atsisakoma pabandyti normalių, priimtinų dalykų.

Jeigu tai nesukelia grėsmės jūsų sveikatai bei gyvybei, kodėl gi ne? Žinoma, svarbiausia taisyklė: tai turi patikti jums abiem.

TAIP PAT SKAITYKITE: Intymiojo gyvenimo mitai: amžius, frigidiškumas, sekso pozos. Komentuoja psichologė

4 problema: drovumas

Drovumas sekse yra visai neblogas dalykas, jeigu jis yra erotinio žaidimo dalis. Vaidinti kuklią ir neprieinamą kartais būna visai smagu. Problema atsiranda tada, kai tai yra nuolatinė jūsų būsena.

Kai kurios moterys buvo auklėtos taip, kad „nepadorūs“, su intymiais dalykais susiję žodžiai joms yra visiškas tabu. Prisiminkite, kaip jūs pirmą kartą kažkam pasakėte „Aš tave myliu.“ Buvo šiek tiek baisu ir nedrąsu? Bet su laiku tarti šiuos žodžius tapdavo vis lengviau, tiesa?

Tas pats yra ir su drovumu sekse. Jeigu negalite su partneriu kalbėti apie „tai“, pradžioje sakykite šiuos „nepadorius“ žodžius, kai jo nėra, bet garsiai. Kad ir stovėdamos vonioje prieš veidrodį. Pastebėsite, kad po tokių pratimų lovoje tapote atviresnė, o ir malonumo gaunate vis daugiau.

Bijote mylėtis šviesoje? Pradžioje uždekite vieną ar kelias žvakes ir palaipsniui didinkite apšvietimą. Bijote pasakyti vyrui, ko norėtumėte? Nukreipkite jo rankas tinkama linkme. Gėdijatės savo kūno? Pradėkite apžiūrinėti save veidrodyje. Palaipsniui, kol pamilsite savo kūną tokį, koks jis yra.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Įtariu, kad vyras neištikimas. Kaip neįstumti jo į kitos moters glėbį?“. Santykių ekspertų komentaras

Skaitykite daugiau