Kas tas vyras nuotraukoje su aktore Agne Ditkovskyte?

Aktorė Agnė Ditkovskytė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-08 20:43
Rusijoje gyvenanti ir dirbanti lietuvių aktorė Agnė Ditkovskytė (29) saugo savo privatų gyvenimą. Po skyrybų 2015-aisiais su kolega Aleksejumi Čadovu ji ir renginiuose ėmė lankytis rečiau.

Todėl jos gerbėjai ypatingai nustebo, išvydę socialinėje paskyroje nuotraukoje, kurioje žinoma aktorė – su sūnumi ir jaunuoliu. Vėl iš naujo ošti kalboms įtakos turėjo ir 2017 m. pavasarį pasklidusi žinia, kad Agnė Ditkovskytė pagimdė antrą vaiką. Kaip jai pavyko nuslėpti antrą nėštumą, kas atžalos tėvas ir ar tai iš tikrųjų tiesa – iki šiol lieka paslaptimi.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Agnės pasidalinta nuotrauka su lakonišku užrašu „Meilė“ greitai sulaukė tūkstančių sekėjų „Patinka“.

mini me

A post shared by Dominik Ramanauskas (@domikram) on

Tačiau atidžiau sekantys aktorės karjerą ir gyvenimą greitai suvokė, kas tas paslaptingas jaunuolis nuotraukoje. Tai Agnės Ditkovskytės brolis Dominikas Ramanauskas (18). Jis daug laiko praleidžia su seserimi ir jos sūnumi Fiodoru, kuriam birželio mėnesį sukaks ketveri metai.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Aktorė Tatjana Liutajeva daug dėjo pastangų, kad josios vaikai gražiai sutartų ir daug pasiektų. Ji yra pasakojusi, kad savo dabar sūnui Dominikui Ramanauskui stengėsi suteikti daugiau nei gali pasiūlyti įprasta mokykla. Pavyzdžiui, keletą kartų per savaitę berniuką į parodas vesdavosi dailininkas ir jiedu gilindavosi į meno kūrinių detales, istoriją. Tatjana Liutajeva vieno pedagogo buvo prašiusi, kad papildomai sūnų mokytų mitoligijos bei filosofijos.

Be to, Dominikas Ramanauskas žaidė CSKA jaunimo krepšinio rinktinėje.

Tatjana Liutajeva atostogaudavo kartu su vaikais.

Į Lietuvą ji atvyko gyventi būdama 21 metų. Nors paskui išvyko į Rusiją, Lietuva iš jos gyvenimo nedingo, nes čia vaikų tėvai: Agnės – dainuojamosios poezijos bardas Olegas Ditkovskis, Dominiko – režisierius Rokas Ramanauskas, Dominiko močiutė garsi aktorė Eglė Gabrėnaitė.

Be to, būtent Lietuva mamą ir dukrą suvedė draugėn kine. Tatjana Liutajeva ir Agnė Ditkovskytė nusifilmavo režisieriaus Donato Ulvydo juostoje „Tadas Blinda. Pradžia“, kuri buvo pristatyta 2011 m.

Aktorė ne kartą interviu sakydavo, kad Lietuvą laiko savo antrąja tėvyne. „Juk čia gimė mano vaikai, ir aš – kaip asmenybė“.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai