Kas seksualiai aktyvesni: vegetarai ar mėsavalgiai?

Jis ir Ji / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Remiantis statistika, vegetarai daug labiau už mėsavalgius domisi tantrinėmis praktikomis ir bendravimo su priešinga lytimis subtilumais. Be to, jie mažiau egoistiški. Taigi, ir intymusis jų gyvenimas kur kas įvairesnis.

Pavydūs mėsavalgiai dažnai apkalba vegetarus – esą seksas jiem nereikalingas, nes jie turi jo pakaitalą – holotropinį kvėpavimą. Kai kas įsivaizduoja, kad gyvūnų nevalgantys asmenys tiek dvasiškai pažengę, kad seksą laiko niekinga atgyvena ir verčiau sublimuoja jį į kūrybą. Tačiau tai tik mitas. Kaip ir kitiems, vegetarams seksas svarbus.

Mokslininkas Michaelis Wassermanas tyrinėjo ryšį tarp mitybos įpročių ir intymiojo gyvenimo. Jo prieita išvada tokia: daug daržovių valgantys ir mėsos atsisakantys asmenys gyvena intensyvesnį ir įvairesnį seksualinį gyvenimą. M. Wassermano tyrinėjimai buvo publikuoti žurnale Hormones and Behavior. Jame jis teigia, kad daug cinko ir B grupės vitaminų turintis maistas vyrų organizme padidina testosterono kiekį organizme. Vadinasi, ir lytinį potraukį. Ne paslaptis, kad būtent vegetariškas valgiaraštis (vartojama daug bazilikų, imbierų, salierų, moliūgų sėklų) yra itin turtingas B grupės vitaminų ir cinko.

Jei anksčiau vegetarai buvo vertinami kaip nuo gyvenimo atitrūkę nuobodos, dabar jų įvaizdis keičiasi. Be abejo, prie to daug prisidėjo ir organizacija PETA: iš pradžių pradėta nuo erotiškų plakatų, kuriuose mažai apsirengusios garsenybės deklaravo savo pasibodėjimą oda ir kailiais, paskui sukurta nemažai reklaminių filmukų, kuriuose iškeliama mintis, kad vegetarai yra gerokai seksualesni už mėsavalgius. Kai kurie klipai juokingi ir šiek tiek drastiški. Pavyzdžiui, šokantys vyrai, kuriems genitalijų srityje tabaluoja morkos ar cukinijos...

Na, bet išvada aiški: kad ir koks būtų seksas – mėsavalgių ar vegetarų – svarbiausia, kad jis būtų susijęs su meile.

Skaitykite daugiau