Kas puošė ir kiek laiko apdovanojimams „Žmonės 2019” ruošėsi stilingos vakaro viešnios?

Apdovanijimų „Žmonės 2019“ svečiai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-22 21:19
Savaitgalį audringai praūžė iškilmingi apdovanojimai „Žmonės 2019“. Lietuvos operos ir baleto teatre penktadienio vakarą buvo apdovanoti praėjusiais metais labiausiai Lietuvai nusipelnę visuomenininkai: sporto, kultūros, mokslo ir verslo atstovai bei ryškiausios pramogų pasaulio žvaigždės.
Raudonuoju kilimu žengė, fotografams pozavo ir šventinius įvaizdžius „Žmonės 2019“ apdovanojimuose demonstravo net 800 svečių. Žmonės.lt pakalbino keletą stilingiausių vakaro moterų, kurios ne tik daugiau papasakojo apie savo įvaizdžius, bet ir atskleidė, kiek paprastai užtrunka susiruošti raudonojo kilimo renginiui.

Aktorę Valdą Bičkutę puošė Kaune įsikūrusių mados namų „A&R“ įkūrėja Rita Sinkevičienė.

„Visada ieškau subtilumo, elegancijos, to kas būtų artima man. Tai yra kuklumas, santūrumas, žinoma, moteriškumas, švelnumas – šįkart tai radau Kaune. Šią suknelę išsirinkau iš esamos kolekcijos – apsivilkau ir iš karto supratau, kad ji – man. Na, o mano vyras turi gražią aksominę liemenę – norėjau, kad derėtume poroje“.
Mindaugas Valiukas ir Valda Bičkutė / Irmanto Gelūno nuotr.
Mindaugas Valiukas ir Valda Bičkutė / Irmanto Gelūno nuotr.

Eidama į renginius Valda išvaizdai laiko per daug neskiria.

„Visos aktorės gyvena taip, kad yra visuomet pasiruošusios – ar filmavimams, ar spektakliui. Renginio dieną, žinoma, darausi ir makiažą, ir šukuoseną, bet mes tai darome beveik kiekvieną dieną – prieš kiekvieną spektaklį. Tiesiog į šią šventę atėjau ne kaip personažas, o pačia savimi, todėl ir atrodyti norisi taip, kad jausčiausi labiausiai savimi“, – kalbėjo V. Bičkutė.


Televizijos laidų vedėja, žurnalistė Rūta Mikelkevičiūtė apdovanojimams pasipuošė „Tiulio fėjos“ mados namų įkūrėjos dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės suknele.

Rūta Mikelkevičiūtė / Irmanto Gelūno nuotr.
Rūta Mikelkevičiūtė / Irmanto Gelūno nuotr.
„Aš esu vienmylė – įsimyliu vieną žmogų ir jo nepaleidžiu. Man tai yra Viktorija Jakučinskaitė. Ji jaučia mane, aš – ją. Man nepaprastai patinka jos moteriškumas, trapumas, kartais gebėjimas rizikuoti. Ji visą laiką sako ir, beje, labai teisingai, kad suknelė ar bet koks drabužis neša tam tikrą informaciją – ką tu nori juo pasakyti. Kai kada reikia solidumo, kartais – grubaus seksualumo, o kartais reikia kuklumo, trapumo ir moteriškumo“, – pasakojo R. Mikelkevičiūtė.

Nors apdovanojimai „Žmonės 2019“ televizijos laidų vedėjai bei žurnalistei atrodo prasmingi – vis tik tokio tipo renginiai Rūtai asocijuojasi su darbu.

„Mieliau sedėčiau su vaikais ir vyru prie židinio, su gero vyno taure. Galbūt taip yra dėl to, kad man tai asocijuojasi su darbu. Iš kitos pusės yra nepaprastai gražu, smagu, kad damos turi kur pasirodyti, parodyti savo žavesį, vyrai – galantiškumą, o turint omeny šį renginį – tie žmonės yra verti būti pagerbti. Aš labai dėl to džiaugiuosi“, – vakarėlio metu pasakojo R. Mikelkevičiūtė.

Dainininkę Ericą Jennings puošė dizainerės Monikos Kazakevičiūtės-Kriščiūnienės įkurtų mados namų „MAS 924“ suknelė.

Eica Jennings / Irmanto Gelūno nuotr.
Eica Jennings / Irmanto Gelūno nuotr.
„Šią suknelę turėjau jau pusę metų ir pagaliau radau progą ja pasipuošti. Koncertuose dažnai puošiuosi Monikos suknelėmis. Ji labai jaučia moteriškumą ir tai, kaip moteris turėtų atrodyti“, – pasakojo Erica.

Modelis bei tinklaraštininkė Julija Steponavičiūtė į Lietuvos operos ir baleto teatrą taip pat atvyko pasipuošusi „MAS 924“ mados namų suknele.

Laura Vagonė, Lukas Gricius, Julija Steponavičiūtė / Irmanto Gelūno nuotr.
Laura Vagonė, Lukas Gricius, Julija Steponavičiūtė / Irmanto Gelūno nuotr.
„Norėjau kažko labai minimalaus, klasikinio“, – pasakojo garsus modelis.

Julija prisipažino, kad pasiruošti renginiams dėl darbų ir dažnų kelionių – dažniausiai laiko neturi.

„Visuomet „kabau ant klaustuko“ dėl potencialių darbų. Šiemet irgi nežinojau ar būsiu Lietuvoje… Šis įvaizdis buvo ekspromtinis. Į savo vietas viskas atsistojo tik prieš savaitę laiko. Tačiau, kadangi pati esu buvusi Monikos mados namų veidu – žinau, kad jos rūbai atitiks mano figūrą ir rinktis jos kūrybą nėra daug rizikos“.

Monikos Kazakevičiūtės-Kriščiūnienės kurta suknelę pasirinko ir dar viena manekenė – Karolina Toleikytė.

Karolina Toleikytė (dešinėje) / Irmanto Gelūno nuotr.
Karolina Toleikytė (dešinėje) / Irmanto Gelūno nuotr.
Mergina prisipažino – į renginį atvyko tiesiai iš Londono, todėl suknelę teko išsirinkti per 10 minučių.


Karolina renginiams taip pat ruošiasi neilgai, tačiau jai visuomet asistuoja profesionalų komanda.

„Viską patikiu merginoms, kurios man sukuria raudonojo kilimo įvaizdį. Pati daug galvos nesuku.


Žinoma, įvaizdis kartais priklauso ir nuo nuotaikos, ir nuo renginio ir nuo to, kiek pati turiu laisvo laiko. Kartais tikrai įsivaizduoju, kaip noriu atrodyti. Na, o šįkart – į suknelės primatavimą atvykau tiesiai iš Londono. Kai neturiu labai daug laiko galvoti – mėgstu atrodyti paprastai, elegantiškai. Juk niekuomet neprašausi pasirinkusi klasiką, o profesionalų komanda visuomet žino ką daro“.

„MAS 924“ mados namų įkūrėja Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė suknelę siuvosi specialiai apdovanojimams „Žmonės 2019“.
Monika Kazakevičiūtė-Krikščiūnienė / ŽMONĖS foto nuotr.
Monika Kazakevičiūtė-Krikščiūnienė / ŽMONĖS foto nuotr.

„Vienas iš prioritetų buvo tas, kad suknelė būtų patogi. Nesu iš tų žmonių, kurie per šaltį ir ledą eitų su šleifais – nenoriu nusisukti galvos. O taip pat norėjau, kad būtų galima užsidėti patogią avalynę, savęs nevaržyti.

Dažniausiai įvaizdį planuoju pagal nuotaiką. Kadangi šįkart norėjau ryškaus makiažo, blizgančių auskarų – man pasirodė, kad būtų visai gražu jeigu tai būtų „maža juoda suknelė“. Žinoma, jos dekoras – iš plunksnų, todėl tai ją padaro truputėlį ypatingesnę“, – kalbėjo M. Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė.

Žmonės.lt

Apdovanojimų
partneriai:

Naujausi straipsniai