Kas geriausias Zodiako melagis?..

Melas / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Sakoma, kad balandžio 1-ąją nuodėmė būtų nepameluoti. O nuo to, kiek žmonių apgauti pavyks, priklauso jūsų laimė. Tačiau ar išties visi mokame meluoti. Skirtingų Zodiako ženklų atstovams tai sekasi skirtingai. Pasitikrinkite, ką apie tai žinote.

Apie tai, kaip žmogui sekasi sakyti tiesą, byloja ne Saulė, o Merkurijaus padėtis horoskope, todėl tikrai ne visi Avinai bus teisuoliai, o visi Dvyniai – profesionalūs melagiai. Šiuos dalykus lemia daug įvairių niuansų, tačiau šiokios tokios bendrybės vis dėlto būdingos kiekvieno Zodiako ženklo atstovui. Taigi Melagių dienos proga užsidėkite apgaviko kaukę ir nuoširdžiai pameluokite. Šiandien tai būtina!

Melagių dienos proga užsidėkite apgaviko kaukę ir nuoširdžiai pameluokite. Šiandien tai būtina!

Avinui meluoti sunku

Šio ženklo atstovai laikomi sąžiningiausiu Zodiako ženklu, tad meluoti jiems nepaprastai sunku. O jeigu aplinkybės ir priverčia juos tai daryti, neretai išsiduoda arba geriau išprovokuoja konfliktą, nei slepiasi už melo. Nors Aviną melagį retai sutiksite, tačiau meluoja visi, taigi ir šio ženklo atstovai tai kartais daro.

Dėl meilės Jautis pameluos

Jaučio ženklo atstovai meluoti moka, tačiau daug dažniau net ir sakydami tiesą nutyli tam tikras detales. Jiems labai sunku pasakyti „ne“, todėl kaip tik ši aplinkybė verčia sukurti melą. Na, o jeigu kalbėtume apie Jaučius vyrus, jie gerokai dažniau nei kitų ženklų atstovai mėgsta gyventi dvilypį gyvenimą apgaudinėdami savo šeimą.

Dvilypiai Dvyniai melą apgalvos

Šio ženklo atstovai kartais sąmoningai, o kartais nesąmoningai manipuliuoja kitais žmonėmis, nes tokia yra jų prigimtis. Jiems lengva apvynioti aplink pirštą tuos, kurie mėgsta logiškus išvedžiojimus, nes Dvyniai žodžio kišenėje neieško, kalba labai įtikinamai, pasitikėdami savimi. O jų melą atskleisti labai sunku.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kino filmai pagal horoskopą

Vėžys meluos tik iš baimės

Šio ženklo atstovai visada kupini baimių ir abejonių, todėl ir meluoti jiems nepatinka – juk kas nors gali atskleisti tiesą. Jei nenori sakyti tiesos, Vėžiai geriau pasuks temą kitu kampu, vengs atsakyti tiesiai. Bet jei pavojus gresia jų artimiesiems, jei tokiu būdu gali ką nors išgelbėti, pameluos, nors gerai dėl to ir nesijaus.

Liūtai meluoja girdamiesi

Šio ženklo atstovams labiausiai meluoti patinka giriantis, nes aukštindami save jie neretai pamiršta, kad jau sako netiesą. O kai patys pakliūva į savo melo pinkles, viską paverčia juokais. Ir tada nepatogiai tenka pasijusti naiviai auditorijai, kuri esą patikėjo tuo, kas sakoma.

Mergelės mieliau meluoja nepažįstamiesiems

Argi įdomu meluoti tiems, kurie tave gerai pažįsta? Mergelės yra labai gudrios ir žino, kad manipuliuoti lengviau tais, kurių nepažįsti. Tada gali vos ne akimirksniu susikurti naują tapatybę, būti gražesnis, geresnis, protingesnis. O kam nesinori taip pasijusti? Meluodami šio ženklo atstovai retai turi tikslą, greičiau taip darant jiems norisi pasijusti, kad gyvena tobulą gyvenimą. Ar galima už tai smerkti?..

Netapkite Svarstyklių priešu – nebežinosite, kas yra tiesa!

Svarstykles tam tikra prasme galima laikyti profesionaliomis melagėmis. Tarp šio ženklo atstovų yra daug viešųjų ryšių specialistų, kurie kuria norimą tikrovę, taip pat advokatų, diplomatų, visokio plauko aferistų, sugebančių sumaniai žongliruoti informacija. Tad su Svarstyklėmis geriau nesipykite, nes nors jos ir nepiktos, bet apie jus gali sukurti tokią legendą, kad pasijusite nauja asmenybe.

Skorpionai nemėgsta melo, bet meluoja sumaniai

Kad ir kaip nemėgtų melo, o ypač asmeniniuose santykiuose, Skorpionai patys nevengia pameluoti, kad pasiektų norimo tikslo. Šio ženklo atstovai gerai pažįsta žmones, moka manipuliuoti, geba paskleisti intrigas. Jie gerokai stipriau nei Svarstyklės melo padedami sugeba susidoroti su priešais, nes veikia impulsyviai ir su didele jėga, tačiau buitinio melo vengia.

Sukryžiuoti pirštai / Fotolia nuotr.

Nepavojingas Šaulio melas

Šio ženklo atstovai elgiasi gana naiviai, kai meluoja – sugalvoja nebūtas istorijas, kurios greičiau būna panašios į pasakas ir kuriomis niekas iškart nepatiki. Jų melas nekaltas ir dažniausiai tai būna gerokai pagražinta tiesa, nes vien perpasakoti tiesą visai neįdomu. Šaulių melas dažnai išplaukia į paviršių, tačiau šio ženklo atstovai dėl to pernelyg neišgyvena, nes meluoti jiems tik dėl pramogos.

Ožiaragis pameluos dėl naudos

Šio ženklo atstovai – tikri slapukai, nes jie retai mėgsta apie save pasakoti. O tai, ko nežinome, visada smalsu atskleisti, todėl neretai apie Ožiaragius žinome daug netiesos, kurią sukuria ne jie patys, bet apie jų gyvenimą daugiau norintys žinoti žmonės. Atvirauti šio ženklo atstovai nelinkę, kaip ir sąmoningai meluoti, tačiau jei turi tikslą, kurio kitaip nepasieks, tik melu, tai ir padarys.

Jei Vandenis sako „garbės žodis“, gautą informaciją vertėtų patikrinti.

Vandenius meluojant išduos loginės klaidos

Jei Vandenis sako „garbės žodis“, gautą informaciją vertėtų patikrinti, nes šio ženklo atstovai meluoti gali nuoširdžiai ir atvirai žvelgdami jums į akis. Jie moka kurti istorijas ir jas pasakoti, o tai darydami taip įsijaučia, kad melas išlįs tik tuo atveju, jei padarys loginę klaidą. O pasakoja jie labai įtikinamai.

Žuvys pasakos savo sapnus ir tikės jais lyg realiais

Jei norite pasinerti į fantazijų pasaulį, daugiau laiko skirkite Žuvų ženklo atstovams. Jie gali sukurti ištisą romaną, be to, neretai viskuo, ką sako, šventai tiki, nes jų vaizduotė labai laki, o gyvenimo realybė neretai persipina su sapnais, įsivaizdavimais, svajonėmis. Be to, jos tokios emocingos, kad neretai daug kas patiki jų melu, išskyrus logiškuosius Dvynius, Mergeles ir Svarstykles.

Skaitykite daugiau