Kartu su Tadu Vidmantu pradėjo kurti jo žmona Lina: „Geresnio partnerio negaliu įsivaizduoti“

Tadas Vidmantas su žmona Lina
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-08 09:47
Jau liepos 30 d. kino teatrus pasieks Tado Vidmanto komedija „Naktinė žvejyba“. Lietuviško kino hitus sukūręs režisierius naujausiame filme meistriškai pasakoja įtraukiančią dviejų kaimynų, Justo ir Povilo, istoriją.

Kalbėdamas apie kūrybą T.Vidmantas yra ne kartą užsiminęs, kad filme „Lietuviški svingeriai“ yra nemažai autobiografinių detalių, o žmona Lina režisieriui yra vienas svarbiausių žmonių jo gyvenime.

Pastaruoju metu Lina T.Vidmantą ne tik įkvepia, bet ir prisideda prie kūrybinių idėjų išpildymo, tad juos jau galime laikyti ne tik šeimyniniu, bet ir kūrybiniu duetu. Lina prisidėjo prie T.Vidmanto TV serialo „Medikai paramedikai“ scenarijaus, o naują serialą „Gelbėtojai išgelbėtojai“, visą parašė kartu. Nemažai Linos sugalvotų juokingų situacijų išvysime ir „Naktinėje žvejyboje“.

Lina Vidmantė ir Tadas Vidmantas / Dariaus Kučio nuotr.
Lina Vidmantė ir Tadas Vidmantas / Dariaus Kučio nuotr.

„Kurti su Tadu yra nuostabus jausmas. Su juo ir per jį aš realizuoju savo kūrybiškumą. Geresnio partnerio nei gyvenime, nei kūryboje nelabai galiu įsivaizduoti“, – savo įspūdžiais dalijasi Tado Vidmanto žmona Lina.

Jai pritaria ir režisierius bei pabrėžia, kad šis kūrybinis bendradarbiavimas papildo kūrybą. „Linos humoro jausmas yra šiek tiek kitoks nei mano. Jos pokštai būna dar juodesni, tai man tenka prisukti, primažinti jos „juodumą“. Bet tai tik dar labiau praturtina mano filmus ar serialus. Nors turbūt jau galėčiau sakyti – mūsų filmus ir serialus. Ji prisideda vis daugiau ir indelio tik daugės.“

 

Tadas Vidmantas / „Gautas iškvietimas 3“ nuotr.
Tadas Vidmantas / „Gautas iškvietimas 3“ nuotr.

„Naktinėje žvejyboje“ pagrindinius vaidmenis atliko aktoriai Leonardas Pobedonoscevas ir Marius Repšys. Ir nors tai naujos stilistikos Tado Vidmanto filmas, nustebinsiantis ne vieną režisieriaus kūrybos gerbėją, tačiau nestokojantis taiklaus humoro, ironijos bei netikėtos pabaigos.

Filmo „Naktinė žvejyba“ anonsas:

Naujausi straipsniai