Kartu su onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais į sceną žengs garsiausios Lietuvos žvaigždės

Paramos koncertas „Gyventi gera“/ „Mamų Unija“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-19 17:30
Jau šį šeštadienį išvysime įspūdingą paramos koncertą „Gyventi gera“, skirtą visiems Lietuvos žmonėms. Renginio metu bus renkamos lėšos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Scenoje pasirodys žinomiausi Lietuvos dainininkai, tarp jų: Stanislavas Stavickis – Stano, Andrius Mamontovas, „The Roop“, Ieva Zasimauskaitė, Vidas Bareikis, Liepa Mondeikaitė, Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsnukis, Violeta ir Vilius Tarasovai, Vaidas Baumila ir kiti. Kartu su jais pasirodys pasveikę ar vis dar besigydantys nuo onkologinių ligų vaikai, kurie pirmą kartą žengs į didžiąją sceną. Renginį ves visiems puikiai žinomi veidai – Gabrielė Martirosian ir aktorius Simonas Storpirštis.

Paramos koncertą organizuoja jau 11 metų gyvuojantis paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“, kuris rūpinasi kiekvienu Lietuvos vaiku susirgusiu onkologine liga. Fondo įkūrėja, fotomenininkė Eglė Mėlinauskienė pati perėjo šios ligos kelią, todėl puikiai žino, jog vaikui toks išbandymas yra gerokai per sunkus.

Eglė Mėlinauskienė ir Stano/ „Mamų Unija“ archyvo nuotr.
Eglė Mėlinauskienė ir Stano/ „Mamų Unija“ archyvo nuotr.

Dainininkė Liepa Mondeikaitė koncerto metu atliks dainą „Nepasiduok“ ir pasirodys kartu su viena iš paramos koncerto „Gyventi gera“ heroje – Rugile, kuri šiuo metu gydosi nuo hodžkino limfomos – kraujo vėžio. Jos didžiausias pomėgis – šokti, todėl Rugilė turės progą pasirodyti didžiojoje scenoje ir visai Lietuvai parodyti savo talentą.

Kita istorija bus apie apie 15-metį Timotį, kuris vienintelis Lietuvoje serga reta genetine liga – Adrenoleukodistrofija. Berniuko talentas – dėlioti rubiko kubus. Timotį scenoje išvysime kartu su Violeta ir Viliumi Tarasovais, kurie atliks dainą „Šypsenai jau laikas“. Scenoje pasirodys ir operos solistai Ieva Prudnikovaitė ir Rafailas Karpis, kuriems padės ir violončele pagros paramos koncerto herojė – Austėja, kuri gydosi nuo limfoblastinės leukemijos ir drąsiai dalinsis savo istorija su koncerto žiūrovais.

Paramos koncertas „Gyventi gera“/ „Mamų Unija“ archyvo nuotr.
Paramos koncertas „Gyventi gera“/ „Mamų Unija“ archyvo nuotr.

Koncerto metu išvysime ir renginio ambasadorius, tarp jų: Ieva Mackevičienė, Orijus Gasanovas, Laima Kybartienė, Asta Stašaitytė ir kiti, kurie taip pat dalinsis savo patirtimis ir pristatys vaikus ir šeimas, kuriems šis vakaras ir skirtas.

„Gyventi gera“ paramos koncerte išgirsime būtent šiam renginiui sukurtą dainą, kuri taps renginio himnu, o ją atliks Stanislovas Stavickis – Stano kartu su leukemija sergančia Mėja.

Visos istorijos ir atliktos dainos įkvėps visos Lietuvos žmones, net sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis atrasti viltį ir stimulą judėti pirmyn.

Naujausi straipsniai