Kartu su lietuvaitėmis šėlęs Philippas Pleinas per vakarą išleido 55 tūkst. eurų

Kristina (kairėje) ir Ugnė su dizaineriu Philippu Pleinu / Asmenininio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-07 19:19
Dubajuje gyvenančios ir dirbančios lietuvaitės Ugnė ir Karolina gali džiaugtis ypatinga pažintimi – savaitgalį juodvi praleido su dizaineriu Philippu Pleinu ir jo širdies drauge Morgan Osman.

Visame pasaulyje įžymų dizainerį lietuvaitės pažįsta jau pusę metų. Per vieną vakarėlį Ugnę ir Karoliną su Philippu supažindino bendri draugai. Tad dabar, vėl apsilankęs Dubajuje, jis pakvietė merginas kartu pasilinksminti. Prie kompanijos dar prisijungė vienas P.Pleino bičiulis.

Jie visi kartu lankėsi tokiuose prabangiuose klubuose kaip „Basic“ ir „Billionaire Mansion“. Lietuvaitės pasakojo, kad per vakarą dizaineris išleido įspūdingą sumą – jų stalelio sąskaita siekė maždaug 55 tūkst. eurų. Tiesa, P.Pleinui tai tėra menkniekis – jo turtas vertinamas 180 mln. JAV dolerių (apie 149 mln. eurų).

„Buvo užsakyta daugiau negu 50 butelių šampano „Cristal“. Tačiau turiu paminėti, kad pats Philippas nevartoja alkoholio“, – portalui Žmonės.lt sakė merginos.

Asmenininio albumo nuotr.
Asmenininio albumo nuotr.

Ugnė su Karolina patikino, kad tiek Philippas, tiek Morgan – labai šilti ir draugiški žmonės. Nors P.Pleino kolekcijos ryškios, nestokoja drąsių sprendimų, dizainerio kasdienybėje ekstravagancijos visai nėra.

„Philippas realiame gyvenime yra labai ramus, draugiškas ir linksmas“, – patikino savaitgalį su garsenybe praleidusios lietuvės.

P.Pleinas ir M.Osman vis dar atostogauja JAE. Apskritai, šioje šalyje garsusis dizaineris yra dažnas svečias. Vien Dubajuje veikia keturios jo vardo parduotuvės.

@ugnyte_dxb ♥️ thanks for the video♥️

A post shared by Morgan Brittany Osman Updates???? (@queenmorganbritt) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai