Karštas 2015-ųjų kalendorius: seksualios pajūrio merginos ir išskirtiniai automobiliai

Kalendoriaus fotosesijos akimirka / R.Bolgovo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Klaipėdos orientacinių automobilių varžybų klubas „SC-Team“ ruošiasi naujiems metams: sukūrė karštą 2015-ųjų kalendorių, kuriame įamžino automobilius ir gražuoles iš pajūrio.

Kalendoriaus fotosesijos akimirka / R.Bolgovo nuotr.

Anot „SC-Team“ prezidento Dmitrijaus Jegorovo, toks kalendorius gimė iš entuziazmo. Įdomu, kad anksčiau panašios idėjos dar niekas nebuvo įgyvendinęs. 

„Šis kalendorius skirtas automobilių vairuotojams, gerbėjams ir mėgėjams. Tokį kalendorių leidžiame jau antrus metus. Viską darėme iš idėjos – anksčiau niekur nebuvau radęs panašaus varianto, kad kalendoriuje būtų ir automobiliai, ir merginos. Bet šįmet jau pastebėjau, kad atsiranda konkurencija“, – Žmonės.lt sakė D.Jegorovas.

„SC-Team“ kalendoriuje karštos merginos pozavo prie automobilių (32 nuotr.)
+26

Kurti karštą 2015-ųjų kalendorių jis ėmėsi dar metų pradžioje: pavasarį ieškojo fotografuotis norinčių merginų, o vasarą Klaipėdoje drauge su fotografu Ruslanu Bolgovu perėjo prie darbų. 

Iš viso kalendoriuje įsiamžino 14 gražuolių iš pajūrio, visos jos praėjo kūrėjų atranką. „Sulaukėme apie 70 anketų. Rašė merginos iš Vilniaus, Telšių, Šiaulių... Stengėmės atrinkti klaipėdietes. Merginas rinkau aš ir fotografas, konkrečių kriterijų nebuvo – norėjome, kad jos būtų lieknos, jaunos ir tiek. Daugelis fotografų bijo dirbti su nepatyrusiomis panelėmis – nori, kad pozuotų modeliai ar įžymybės. O mes norėjome dirbti su paprastomis klaipėdiškėmis“, – Žmonės.lt sakė D.Jegorovas.

Nors paprastai seksualios gražuolės pozuoja prie itin prabangių naujausių automobilių, šiame kalendoriuje vien prabanga nesiribota: nufotografuoti ir prabangūs, ir visai seni automobiliai. „Nesistengėme įamžinti vienos markės automobilių. Fotografavome ir „Audi“, ir BMW... Mūsų niekas nefinansuoja, taigi visi automobiliai yra mūsų pačių, draugų ar pažįstamų. Buvo ir prabangių, ir 30 metų senumo mašinų“, – tikino klubo prezidentas.

Anot jo, toks kalendorius – puiki dovana automobilių gerbėjams, jį ramia širdimi galima kabinti darbo vietoje ar namuose, mat rezultatas – visai nevulgarus. Tiesa, bent kol kas kalendorius prekybos vietose nėra platinamas. Tačiau D.Jegorovas tikisi, kad netrukus jį bus galima įsigyti parduotuvėse ar degalinėse. 

Kalendoriaus fotosesijos akimirka / R.Bolgovo nuotr.
Skaitykite daugiau