Karštą vasarą modelis Monika Račiūnaitė gaivinasi upelyje šelmiškai apsinuoginusi

Monika Račiūnaitė / „Facebook“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-09 11:00
Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus žmona, modelis Monika Račiūnaitė vasarą leidžia linksmai – neseniai kartu su sūneliu Mykolu moteris atostogavo pajūryje, o štai grįžusi mėgaujasi gamtos prieglobsčiu Lietuvos miškuose.

Monika pasidalijo nuotraukomis, kuriose ji įamžinta braidžiojanti upelyje tankiame miške tarp medžių. „Džiunglės Lietuvoje“, – po minėtomis nuotraukomis parašė M.Račiūnaitė.

Kadangi vasara Lietuvoje šiuo metu kaip reikiant „kepina“, Monika rado išeitį – atokiame miško upelyje gaivinosi tik su gėlėtais šortais, rankomis prisidengusi krūtinę. Ir vėsiau, ir linksmiau!

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt pasiteiravus, kur galima leisti sau tokį malonumą, M.Račiūnaitė atskleidė, kad ilsisi Raseinių rajone esančioje sodyboje.

„Atostogauju su sūnumi pas tėvus sodyboje. Kas rytą maudausi upelyje, ir nors vanduo labai šaltas, bet vis tiek labai gera“, – portalui Žmonės.lt sakė Monika.

Stengiuosi išnaudoti kiekvieną vasaros dieną, būti gryname ore, aktyviai leisti laiką... Taip pasisemiu geros energijos ir sveikatos visai žiemai.

Pasiteiravus, ar su mama upelyje jau maudosi ir mažasis Mykolas, moteris teigė, kad kol kas mažyliui dar per anksti išbandyti tokio šalto vandens maudynes.

„Sūnelio lediniame upelio vandenyje nemaudau dar kol kas, bet pati – noriai. Myliu gamtą, geriausiai pailsiu čia ir tarp savo artimųjų. Stengiuosi išnaudoti kiekvieną vasaros dieną, būti gryname ore, aktyviai leisti laiką... Taip pasisemiu geros energijos ir sveikatos visai žiemai“, – atviravo M.Račiūnaitė.

Atokioje vietoje esančiame upelyje Monika išdrįsta maudytis ir nuoga, mat yra tikra, kad žmonių akys į atokų gamtos kampelį neužklys. „Radau atokią vietą, kur galiu maudytis nuoga. Tikrai smagu – gamtoje atsigaunu“, – prisipažino Monika, kuri stengiasi kuo daugiau laiko praleisti toli nuo miesto šurmulio.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai