Karšta galerija: kaip Lietuvos pramogų pasaulio atstovės atrodo su bikiniais

Gintarė Gurevičiūtė, Natalija Bunkė, Liepa Mondeikaitė, Greta Lebedeva / Žmonės.lt montažas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Lietuvoje kepinant svilinančiam karščiui socialiniuose tinkluose dažna mergina dalinasi fotografijomis, kuriose įsiamžina gulėdama prie jūros ar ežero, besilepindama saulės voniomis ir vilkinti vien mažyčius bikinius. Ne išimtis ir pramogų pasaulio atstovės – garsenybės taip pat nesibodi pozuoti demonstruodamos savo išpuoselėtas figūras.

Pasirodyti gerbėjams vilkint vien bikinį pramogų pasaulio atstovėms – ne problema: su Žmonės.lt garsenybės dalinosi fotografijomis, kuriose užfiksuotos atostogų skirtinguose pasaulio kraštuose akimirkos, saulėtų popiečių Lietuvos pajūryje ar greta ežerų, taip pat – pikantiškų fotosesijų kadrais. 

Ir pozavo jos prieš fotoobjektyvą kaip tik išmanė: vienos, draugų būryje, apkabintos mylimojo, atlikinėdamos ypatingus kaskadinius triukus ar tiesiog buvo nufotografuotos ir nė pačios to nepastebėjusios. 

Gintarė Gurevičiūtė, Asta Valentaitė, Edita Vilkevičiūtė, Monika Šedžiuvienė, Baiba Skurstenė, Natalija Bunkė, Liepa Mondeikaitė, Oksana Pikul, Vita Jakutienė, Greta Lebedeva, Indrė Burlinskaitė, Eglė Straleckaitė, Viktorija Pocienė, Monika Šalčiūtė – visos jos parodė, kaip atrodo vilkėdamos tik bikinius. 

Specialioje Žmonės.lt galerijoje pamatysite dešimtis šių pramogų pasaulio atstovių fotografijų. Kuriai garsenybei bikinis tinka labiausiai kviečiame įvertinti komentaruose. 

Skaitytojų konkursas: siųskite savo nuotraukas su bikiniais ir laimėkite DECLARE prabangios kosmetikos prizus.

Skaitykite daugiau