Karolis Sakalauskas su šeima atostogavo Turkijoje: „Kadangi ugniagesiams pakilo algos, nuo šiol čia lietuvių daugėja“

Atostogų akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-30 19:32
Savaitę su šeima ir bičiuliais Turkijoje viešėjęs buvęs aktorius, o dabar ilgą laiką ugniagesiu gelbėtoju dirbantis Karolis Sakalauskas sako, kad ten žymiai geriau nei Egipte. „Penkis metus iš darbo užmokesčio atidėdavau po 50 eurų. Šiemet galėjau sau leisti su visa šeima čia pailsėti“, – juokiasi vyras.

Jolantą ir Karolį su vaikais Turkijoje labiausiai žavėjo malonus aptarnavimas, saulėti paplūdimiai, o greitai bėgantį laiką praskaidrino ir puiki draugų kompanija.

„Dažnai trūksta informacijos ir rekomendacijų renkantis atostogas pirmą ir ne pirmą kartą. Taigi, trumpai: Turkija, Belekas. Viešbutis „Susesi luxury resort“ ant jūros kranto, tinka ir su labai mažais ir su vyresniais vaikais. Aptarnavimas be priekaištų, daugybė barų, teritorija ir apželdinimas – puikūs. Iki šiol šiame viešbutyje per sezoną apsistodavo vos trys lietuvių šeimos. Kadangi ugniagesiams pakilo algos, nuo šiol čia lietuvių daugėja", – šmaikščiai savo kelionę reziumuoja Karolis.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Vaikams labiausiai patiko baseinai ir čiuožyklos, mat sūri jūra graužia akeles. Jiems šiltuose kraštuose buvo pirmas kartas. Dar yra buvę Trakuose“, – juokiasi vyras.

Anksčiau su Jolanta Karolis poilsiaudavo Egipte, tačiau Turkijoje aptarnavimas abiem pasirodė kur kas geresnis.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Ten, kur šeima apsistojo, šį kartą pramogų netrūko. Nei viešbučio erdvėse, nei aplinkiniuose miesteliuose.

Patiko maistas, draugiški žmonės ir tai, kad kurorte visuomet šviečia saulė. Atostogautojai spėjo įdegti, iš širdies pasilinksminti ir parsivežti tik geriausius prisiminimus.

K. Sakalauskas portalui Žmonės.lt pasakojo, kad drauge su žmona dabar jie norėtų aplankyti Kroatiją, tačiau tai teks atidėti, nes sutaupyti pinigams ir vėl reikės neišlaidauti penkerius metus.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Primename, kad K. Sakalauskas jau kurį laiką dirba ugniagesiu gelbėtoju. Karjeros televizijoje atsisakęs humoristas seniai troško išbandyti savo jėgas tokiame darbe. Tada jį pastūmėjo žmona Jolanta.

„Visą gyvenimą ne mažiau norėjau būti ir aktoriumi, o kai baigiau aktorystę, pamaniau, kad gaisrams gesinti esu jau per senas. Tačiau filmuojant Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadai patikino, kad tapti gaisrininku man visai ne per vėlu – galiu tai padaryti iki trisdešimt vienų ar dvejų metų", – apie profesinius pokyčius anksčiau yra pasakojęs buvęs aktorius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai