Karolis Murauskas: „Tokios prabangos kaip Dubajuje nėra niekur pasaulyje“

K. Murausko atostogų akimirkos / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Žinomas plaukų stilistas Karolis Murauskas šįmet Dubajuje lankėsi jau antrąjį kartą. Pastaroji viešnagė jam paliko dar didesnį įspūdį, grįžęs į Kauną vyras vis dar negali atsitokėti nuo kelionėje patirtų įspūdžių: nepakartojamo prabangos jausmo ir karščio. Net vėlyvą rudenį šioje Artimųjų Rytų šalyje tvyrojo 35 laipsnių karštis.

„Dubajuje gali pasijusti kaip tikras princas“, – prisiminimais dalijosi K. Murauskas. Žinomas vyras šį kartą apsistojo prabangiame „Armani“ viešbutyje. Jį stebino ne tik nesuvaidintas aptarnaujančio personalo paslaugumas ir svetingumas, bet ir gurmaniškas maistas, dar niekur anksčiau neskanauti kokteiliai. Viešbutis nuklotais tokiais minkštais ir puriais kilimais, kad, regis, žengi per debesis. Kasdien viešbutis puošiamas vis kitomis gėlių kompozicijomis.

K. Murausko atostogų akimirkos
K. Murausko atostogų akimirkos

„Mane itin žavėjo ir naktimis šokantys fontanai. Šis vaizdas tisiog užburia, – pasakojo K. Murauskas. – Teko lankytis ir aukso turguje, kur mažiausias papuošalas sveria... apie pusę kilogramo“.

„Kelionės metu viskas stebino nepriekaištinga tvarka, didybe bei prabanga. Labai sunku įsivaizduoti bei suvokti, kaip vos per 50 metų, šalis tapo viena iš civilizuočiausių ir saugiausių pasaulyje“, – susižavėjimo neslėpė K. Murauskas, kuriam teko sudalyvauti ne viename verslo susitikime. Žinomas plaukų stilistas kol kas laiko paslaptyje, tačiau tikisi greitu metu jau pasidalinti verslo sandorio iš Dubajaus naujienomis.

Karolis Murauskas Dubajuje (5 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau