Karolinos Toleikytės sukritikuota Simona Burbaitė: „Į akis šypsaisi, o už nugaros peilius mėtai?“

Karolina Toleikytė ir Simona Burbaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-27 12:56
Prieš dvejus metus „Miss Fashion TV“ karūną laimėjusį modelį Karoliną Toleikytę nustebino šių metų konkurso atstovės Simonos Burbaitės požiūris.

Drauge su dar dviem lietuvėmis Monika Kmitaite ir Brigita Gaižauskaite į Kiprą išvykusi Simona pasidalino pirmaisiais įspūdžiais. Ji neslėpė – organizatorių požiūris kiek nuvylė, o varžovės – nustebino ne iš pačios geriausios pusės.

Žmonės.lt pasirodžius straipsniui su S.Burbaitės įspūdžiais, K.Toleikytė nusprendė išsakyti savo nuomonę. Feisbuke ji paviešino įrašą, kuriame stebėjosi šių metų atstovės mintimis.

„Labai nustebau išvydusi Simonos Burbaitės, kurią pati rekomendavau konkurso organizatoriams šiais metais, komentarą. Simona, misių ir modelių konkursai skiriasi. Reikia suprasti, kokiame konkurse dalyvauji.

Žinoma, „Miss Fashion TV“ lyginti su „Mis Visata“ negalima. „Miss Fashion TV“ konkurso tikslas kitoks. Jie tikisi išrinkti modelį, kuris atstovaus visus metus, todėl merginos visą savaitę filmuojamos ir filmuojamos, jų darbotvarkė nuo kitų miss konkurso darbotvarkių smarkiai skiriasi.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Miss Fashion TV“ tapusią Karoliną Toleikytę pasveikino ir Kipro prezidentas

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Suprantu, kad tai nėra lengva. Suprantu tavo susirūpinimą, kad esi neįkelta į FTV puslapį, bet aš pati, kaip buvusi konkurse ir „Miss Fashion TV 2015“ komisijoje, žinau, kad taip gali būti todėl, kad laiku neatsiuntei nuotraukų organizatoriams arba tos nuotraukos buvo nepakankamos kokybės.

Kitos dvi lietuvės FTV puslapyje juk pristatomos. Iš komentaro supratau, kad pasigedai ir organizatorių dėmesio. Tokiame konkurse reikia kantrybės ir profesionalumo. 31 mergina konkurse bando išsiskirti ir gauti kuo daugiau dėmesio, nuoširdžiai linkiu, kad ir tave pastebėtų.

Bet kokiu atveju, konkursuose neretai pasitaiko organizacinių nesklandumų. Aš pati esu dalyvavusi ir „Miss Fashion TV 2014“, „Miss Planet 2015“, „Miss World Next Top Model 2015“ konkursuose, iš visų parsivežiau į Lietuvą karūnas. Visi konkursai pareikalavo didelės kantrybės, ištvermės ir supratingumo.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Miela Simona, esu nustebusi tavo nuotaika ją lydinčių komentarų. „Nedrįstu su jomis lygintis, aš ir kitos merginos... lyg iš skirtingų pasaulių... dauguma jų atrodo vulgariai“. Mano nuomone, taip komentuodama ir save aukščiau kitų merginų vertindama elgiesi tiesiog negražiai ir neprotingai.

Rinks ne tik gražią, protingą, bet ir profesionalią merginą, tad tie tavo komentarai yra tiesiog nederami profesionaliam modeliui

Modelių konkursuose yra ieškomos merginos neįprastos išvaizdos, gal kiek egzotiškos, kiek nematytos – nepamiršk atsižvelgti į tai. Rinks ne tik gražią, protingą, bet ir profesionalią merginą, tad tie tavo komentarai yra tiesiog nederami profesionaliam modeliui.

Nepamiršk, kad atstovauji ne tik sau, bet ir Lietuvai, todėl linkiu pakeisti požiūrį, prisipildyti pozityvumo, būti aktyviai, draugiškai ir sėkmingai. Bet kokiu atveju, linkiu visoms jums lietuvaitėms praleisti daugiau gero laiko Kipre, pasisemti daug patirties, parsivežti fantastiškų nuotraukų, video ir parvežti į Lietuvą karūną. Daugiau pozityvumo, mano mielos kolegės“, – rašė K.Toleikytė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Neilgai trukus į K.Toleikytės komentarą atsakė ir pati S.Burbaitė.

Į akis šypsaisi, o už nugaros peilius mėtai? Moteriška konkurencija ar pavydas... nežinau kaip geriau čia pavadinti.

„Miela Karolina, Tavo tikrai puikūs pasiekimai, esi šaunuolė ir žinau, kad niekada nepraleisi progos apie save priminti žiniasklaidai. Bet šį kartą tai darai tikrai ne laiku ir ne vietoje.

Be to, siūlau nekomentuoti situacijos, kai jos visiškai nesupranti ir nežinai visų detalių, nes kiek žinau Tavęs šiuo metu Kipre nėra (nors lyg ir turėjai būti? Bet organizatoriai atsisakė Tavo dalyvavimo kaip svečio?).

Taip, karūnos į Lietuvą aš jau tikrai neparvešiu, nes mūsų žavioji, pozityvioji, draugiškoji ir sėkmingoji Karolina Toleikytė pati konkurso organizatoriams nusiuntė straipsnio nuorodą, kuriame neva aš purvais drabstau „Miss Fashion TV“ konkursą – tai kaip paaiškinti tai, Karolina?

Į akis šypsaisi, o už nugaros peilius mėtai? Moteriška konkurencija ar pavydas... nežinau kaip geriau čia pavadinti.

Bet kokiu atveju, linkiu Karolinai daugiau rūpintis savo reikalais, mažiau pavydėti ir stengtis bet kokia kaina siekti dėmesio! O kol kas, aš, Monika ir Brigita Kipre puikiai leidžiame laiką! Nekantraujame, kada galėsime žengti finaline „Miss Fashion TV“ scena ir parodyti pasauliui Lietuvos moterų grožį!“ – feisbuke rašė S.Burbaitė.

Šis jos komentaras sulaukė ir dar vieno atsako. Savo feisbuko paskyroje K.Toleikytė dar kartą atkirto: „Miela Simona Burbaite, noriu tau priminti, kad būtent mano rekomendacijomis ir pastangomis tu buvai pakviesta į šitą konkursą. Aš tau neturiu ko pavydėti. Man nepriimtinas tavo elgesys, kad tu aukštini save, žemini kitas merginas esančias konkurse. Patyčių „kultūros“ konkursančių atžvilgiu aš netoleruoju. O į konkursą nevykau dėl sveikatos problemų, kurių neketinau afišuoti. Mano santykiai su FTV yra labai geri, ir aš esu atsakinga tiek už tave, tiek už kitas dvi lietuves esančias konkurse. Ir dar noriu, Simona, priminti, kad galėjai būti ne vice miss, o „Mis Lietuva“, bet buvo priežasčių labai panašių į šią situaciją kodėl karūnuota nebuvai. Išmok priimti profesonalią kritiką ir pripažink, kad Lietuvai atstovauti su tokiu požiūriu konkurentes ir konkursą negali. O finale, aš sprendžiu ar tave siųsti namo ar tau leisti eiti finalo podiumu, organizatoriai laukia mano atsakymo, nes aš esu atsakinga už tavo ir kitų lietuvių pasirodymą „Miss Fashion TV 2016“ konkurse.

TAIP PAT SKAITYKITE: Į „Miss Fashion TV“ konkursą nuvykusi Simona Burbaitė: organizatoriai nuvylė, varžovės nustebino

TAIP PAT SKAITYKITE: 5-ąją vietą „Miss Fashion TV“ konkurse užėmusi Karolina Meschino: „Galvojau, sustos širdis“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai