Karolinos Meschino po Ledų kauke neatpažino net geros draugės: „Man tai kainavo daug pastangų“

Karolina Meschino / Svetlanos Bolnienės, „By Karolina Meschino“ nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

„Šitas išėjimas ant scenos ir dar su kauke man kainavo labai daug pastangų. Dar kas buvo sunku – tai slėpti ir niekam nesakyti nė žodžio. Bet labai smagu, kad pavyko visus nustebinti. Nė vienas mano draugas nesitikėjo, kad galėčiau išdrįsti taip padaryti“, – dar nespėjus išblėsti emocijoms po dalyvavimo LNK televizijos projekte „Kaukės“ kalbėjo Karolina Meschino.

„Draugai ir artimieji nesitikėjo, kad aš galėčiau dalyvauti tokioje laidoje. Visi žino, kad aš bijau naujų dalykų, ypač kas susiję su dainavimu, nes man reikia labai daug psichologinio pasiruošimo. Maža to, kad ir kaip juokingai skambėtų, dirbu televizijoje ir turiu scenos baimę“, – pasakoja Karolina Meschino.

Socialinių tinklų žvaigždė, verslininkė neslepia, kad vos sulaukusi pasiūlymo ilgai nedvejojo. Jau praėjusiais metais ji ne kartą girdėjo klausimą – gal tai tu slepiesi po kažkuria kauke?

Karolina Meschino / Svetlanos Bolnienės nuotr.

„Dominyko seneliai yra šitos laidos fanai. Todėl kai man paskambino, pagalvojau, kad vien dėl Vidos ir Vinco privalau sudalyvauti. Patikėkit, jiems buvo didžiausias džiaugsmas, kai sekmadienį nuėmė Ledų kaukę ir išvydo mane.“

Nors daugeliui dalyvių labai svarbu, po kokia kauke slėpti savo tikrąją asmenybę, Karolina sako, kad jai tai nerūpėjo.

Karolina Meschino / Svetlanos Bolnienės nuotr.

„Aš visada labai teigiamai nustebdavau matydama, kokios gražios ir įspūdingos kaukės. Todėl žinojau, kad ir mano kaukė bus nepakartojama. Aš iš tikrųjų Dominykui sakiau, kad šiame šou jaučiausi kaip iš kokio „Black Mirror“ serialo epizodo.

Žinau, kad keistai skamba, bet jausmas būti po ta kauke yra labai keistas. Niekada taip nesijaučiau. Aš stoviu, girdžiu savo kvėpavimą, siaubingai jaudinuosi, ten po kauke su savim kalbėjau ir tyliai juokiausi, nes žinojau, kad manęs niekas negirdi.

Buvo labai įdomu stovėti ir klausyti komisijos komentarų bei reakcijų. Nepamirškim ir to, kad po kauke sunku kvėpuoti, yra oro trūkumas, plius labai suvaržyti judesiai ir negali pilnai atsiskleisti scenoje, parodyti savo kūno kalbos. Buvo tikrai iššūkis, bet niekada nepamiršiu šios patirties. Buvo labai smagu. Atsiminsiu šį nuotykį visą gyvenimą“, – džiaugėsi žinoma moteris.

Vis dėlto Karolina prisipažįsta, kad buvo neramu ir vieną sekundę buvo sudvejojusi, ar tikrai verta dalyvauti.

Karolina Meschino / Svetlanos Bolnienės nuotr.

„Su visais komisijos nariais esu pažįstama. Bet didžiausią nerimą man kėlė Monika Liu ir Indrė, nes su jomis esame labai geros draugės ir aš labai išgyvenau, kad nuo pirmų dainos žodžių jos mane pažins. Tikrai nesitikėjau, kad jos nepažins manęs. Kai pradėjo suktis anonsas aš sulaukiau žinučių iš draugų su klausimais – ar tikrai nedalyvauju „Kaukėse“? Sako: sėdžiu namie ir girdžiu tavo balsą!“

Šiandien Karolina Meschino džiaugiasi, kad tiek jos sekėjų armija, tiek draugai ir pažįstami šią avantiūrą priėmė labai teigiamai. O visiems likusiems dalyviams finale linki tiek fizinės, tiek psichologinės ištvermės, nes stovėti ant scenos su įspūdingomis kaukėmis nėra lengva.

„Kaukės“ – sekmadieniais, 19.30 val. per LNK televiziją.

Devintoji šou „Kaukės“ laida (29 nuotr.)
+23
Skaitykite daugiau