Karolinos Meschino mylimasis ironiškai atsakė į jam adresuojamus bjaurius žodžius

Karolina Meschino ir Remigijus Daškevičius / Irmanto Gelūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-16 19:26
Grupės „Flying Saucer Gang“ lyderis ir socialinių tinklų žvaigždės Karolinos Meschino draugas Remigijus Daškevičius šiomis dienomis yra kone labiausiai aptarinėjamas Lietuvos atlikėjas. Ne vien dėl to, kad jo repo grupė yra viena populiariausių jaunimo tarpe, bet ir todėl, kad susitikinėja su Karolina. Būtent dėl jos jam tenka atlaikyti nemenką visuomenės spaudimą.

Remigijus su jaunimą iš proto vedančia grupe koncertuoja jau seniai, įrašinėja muziką su Marija Grabštaite ir, rodos, niekam nieko blogo nepadarė. Tačiau dėl savo santykių su žymia mergina jis sulaukia vis daugiau kritikos. Baisūs plaukai, „lopas“, „negražus“ – štai tokių žodžių ir replikų sulaukia Remigijus. Nuo šiol žmonės jaučiasi galintys reikšti nuomonę apie vaikino išvaizdą, kritikuoti jį ir patarinėti stiliaus klausimais. Remigijus taip pat nepėsčias, jam, kovojančiam su ne visuomet maloniu aplinkinių dėmesiu, norisi pasiųsti visus po velnių. Tai jis ir padarė savo socialinėje paskyroje ketvirtadienį.

Atlikėjas pareiškė, kad jam nusispjauti ant visų, kurie jį vadina bjauriausiais žodžiais. Jis kelia už visus tostą ir mėgaujasi brangiu gėrimu, kurio komentatoriai negali įpirkti. Toks jo pareiškimas, žinoma, sulaukė dar daugiau kritikos, tačiau buvo pastebinčių ir kitą barikados pusę. Kartais ribos visuomenėje yra tikrai peržengiamos, o atsakyti kiekvienam, komentuojančiam tavo išvaizdą, norisi taip pat šaižiai. Tai reperis ir daro. 

Žmonės.lt primena, kad pora savo jausmus viešai pradėjo demonstruoti vasaros viduryje, kuomet Karolina socialiniuose tinkluose patvirtino apie skyrybas su Jonu Misevičiumi.

Šią vasarą itin populiariais tapę kauniečiai ne tokie ir dažni svečiai Vilniuje. Didelės paklausos dėka „Flying Saucer Gang“ grįžo į Vilnių praėjusį trečiadienį dar kartą išjudinti sostinės kūnų ir sielų. Koncerte Vilniuje apsilankė ir Remigijaus mylimoji Karolina. 

Naujausi straipsniai