Karolinos Meschino ir Justino Jankevičiaus šou ant ledo sužavėjo Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą

Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas laidoje „Gero vakaro šou“ / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-17 13:06
Televizijos laidų vedėjai Karolina Meschino ir Justinas Jankevičius atrodo jau gerai visiems pažįstami, bet, pasirodo, jų talentai yra neišsemiami ir jie nenustoja stebinti „Gero vakaro šou“ žiūrovų – dar niekas nematė Justino ir Karolinos šokančių ant ledo!

Karoliną ir Justiną pasirodymui ant ledo įkvėpė penkių Žiemos olimpinių žaidynių dalyviai, dukart Europos ir Pasaulio čempionatų bronzos medalininkai, šokėjai ant ledo Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas. Kaip įvertins TV vedėjų pasirodymą žymioji ledo šokėjų pora? Ar turi vilties Justinas ir Karolina tapti dailiojo čiuožimo čempionais?

„Jeigu daug dirbs, treniruosis pas gerus trenerius, gal ir pralenks mus“, ar šie Povilo Vanago žodžiai apie Justiną ir Karoliną?

Margarita ir Povilas žiūrovams turės pademonstruoti, kad meistriškai valdo ne tik pačiūžas, bet ir virtuvės įrankius. Jiems teks sudalyvauti kulinariniame išbandyme, kurio pagrindinis reikalavimas – kad šaltibarščiai būtų be pirštų.

Karolina Meschinos / Gedmanto Kropio nuotr.
Karolina Meschinos / Gedmanto Kropio nuotr.

Humoro dozę „Gero vakaro šou“ žiūrovams pateiks ir pernai metų „X Faktoriaus“ nugalėtojas, grupės „120“ narys Dovydas Laukys. Jis bandys paneigti savo močiutės nuostatą, kad vienintelis dalykas, kuris gali sugadinti moteriai gyvenimą yra vyras.

Kokių gudrybių imsis Dovydas, kad sužavėtų patikusią merginą parke? Ar pavyks jam gauti jos telefono numerį?

„Aš galvojau, kad Lietuvos moterys yra baukščios, neprisileidžiančios vyrų, o pasirodo taip lengva yra užkalbinti moterį“, įspūdžiais po eksperimento dalinosi Dovydas.

Negana to, „Gero vakaro šou“ žiūrovai sužinos ir naujų, netikėtų dalykų apie garsiąją Lietuvos dainų rašytoją ir atlikėją Ievą Narkutę. Sunku patikėti, kad itin švelniomis ir lyriškomis dainomis išgarsėjusi atlikėja apibūdina save kaip pavydžią, garbėtrošką ir blogą.

Tuo tarpu Justinas Jankevičius taip kalba apie ją: „Ievos gyvenime muzika niekada nesibaigs, nes ji ir yra muzika“.

Muzika, šokiai ant ledo ir gero humoro dozė – šį vakarą laidoje 19.30 val. tik per TV3!

Naujausi straipsniai