Karolinos Liukaitytės ir Andriaus Čelkio prašymas nutraukti santuoką pasiekė teismą

Karolinos Liukaitytės ir Andriaus Čelkio vestuvės
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-19 16:55
Oficialiai skiriasi TV laidų vedėja Karolina Liukaitytė ir buvęs sostinės Kiokušin karatė federacijos prezidentas Andrius Čelkys.

Prašymas nutraukti santuoką Vilniaus miesto apylinkės teisme bus nagrinėjamas liepos 23 d. Kadangi skyrybos vyks rašytinio proceso tvarka – nė vienam iš sutuoktinių į teismo posėdžių salę atvykti nereikės. 

Žmonės.lt primena, kad Karolina ir Andrius jau kurį laiką nebegyvena kartu. Dar praėjusių metų rugsėjį Žmonės.lt susisiekus su Karolina, apie asmeninį gyvenimą niekuomet atvirauti nelinkusi moteris skyrybas komentuoti taip pat atsisakė.

Primename, kad Karolina ir Andrius žiedus sumainė 2018-ųjų liepą. „Iš tiesų, mūsų pažintis prasidėjo tada, kai skyriausi su tuometiniu draugu, taigi rodomas dėmesys man atrodė nepageidaujamas ir tikrai ne laiku. Vis dėlto galiu drąsiai teigti, kad vienas kitam patikome iš karto. Pajutome artumą, tarpusavio ryšį, laimę ir ramybę. Nuo pažinties dienos susitikinėjome kasdien. Net ir mylįs jis prisipažino gana greitai“, – apie savo ir mylimojo susitikimą anksčiau yra pasakojusi Karolina.

Naujausi straipsniai