Karolinai Meschino suėjo 26-eri: šia proga įsiamžino išskirtinėje fotosesijoje

Karolina Meschino / „Instagram“ ir Gretos Kuliušaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-20 12:56
Kovo 20-ąją socialinių tinklų žvaigždė, prekinio ženklo „By Karolina Meschino“ įsteigėja K.Meschino švenčia 26-erių metų gimtadienį.

Jauna moteris gali pasigirti ne vienu šauniu pasiekimu per pastaruosius metus – jai sekasi drabužių ir aksesuarų verslas, neseniai Karolina tapo mama, o ir vestuvės jos su mylimuoju Dominyku Ježeriu-OG Version neilgai trukus laukia. Poros piršlybos įvyko šiais metais per Kūčias.

Karolina neslepia, jog šiandien gimtadienis – kaip niekada kitoks. Svarbiausią gyvenime dovaną ji jau gavo – sausio 7-ąją moteriai gimė dukra Isabelle, absoliučiai pakeitusi gyvenimą.

Išskirtine gimtadienine fofosesija socialiniuose tinkluose pasidalijusi influencerė jau nuo ryto sulaukė gausybės sveikinimų.

Karolina kaip visuomet nepamiršo padėkoti prie fotosesijos rezultatų prisidėjusiai, daug darbo įdėjusiai komandai.

„Sau gimtadienio proga norėjau pasidovanoti fotosesiją. Kad įamžinčiau 26-erių sukaktį. Seniai fotografavausi be pilvo, ne komerciniais tikslais. Labai malonu buvo susipažinti su Greta Kuliušaite. Tu – nereali. Jaučiausi superjaukiai, sugebėjai išspausti iš manęs daugiau, nei tikėjausi pati iš savęs“, – rašė „Instagram“ Karolina, dar prieš dieną paviešinusi fotosesijos užkulisių video.

Motinystė pakeitė gyvenimą

Neseniai su savo sekėjais influencerė dalijosi pasikeitusios kasdienybės peizažais.

Mama tapusi Karolina neslėpė, jog šis etapas – labai įdomus, tuo pačiu – sunkus bei kupinas pačių įvairiausių emocijų.

„Aš vis dar negaliu suprasti, kad jau esu mama ir kiekvienąkart, kai į ją žiūriu, negaliu patiėkti, kad čia mano dukra. Galėčiau, kad ir visą parą į ją žiūrėti“, – šypsodamasi su ašaromis akyse kalbėjo Karolina.

Influencerė atvira – teigiamos emocijos iš pradžių susilaukus dukrelės persipindavo su neigiamomis – nerimu, baime, nuovargiu, tačiau tai – daugumos pirmąkart mamomis tapusių moterų patirtis.

„Manau, kad visi šie jausmai yra visiškai natūralūs ir kad dauguma mamų tai praeina, bet faktas tas, kad atsiranda labai daug tiek fizinių, tiek psichologinių dalykų, su kuriais reikia susitvarkyti“, – tuomet sekėjams apie motinystę pasakojo Karolina, pridūrusi, kad būtent su fiziniais dalykais ji jau beveik susitvarkė, o štai psichologiškai dar prireiks laiko viskam suprasti.

K.Meschino paatviravo ir apie naktis su naujagime – pasidžiaugė, kad mažylė rami ir keliasi vos vieną ar dukart per naktį. „Bijau šia tema net kažką sakyt, kad neprisikarksėčiau“, – tuomet kalbėjo Karolina.

Naujausi straipsniai