Karolinai Liukaitytei inkstų infekcija nesutrukdė atsiimti diplomo

Karolina Liukaitytė / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Justina Dirsė
Publikuota: 2012-06-18 14:44
Karolina Liukaitytė (23) pagaliau gali drąsiai vadintis žurnaliste-profesionale. Pirmadienio popietę Šv.Jonų bažnyčioje Vilniaus universiteto Žurnalistikos instituto absolventams buvo įteikti diplomai. Tačiau šią šventę Karolinai šiek tiek aptemdė kelionės metu ją užpuolusi inkstų infekcija.

Nors daugeliui studentų ši diena tapo išties didele švente, Karolina tikino šventinės nuotaikos nejaučianti, nes per atostogas Londone ji sunegalavo – merginą užklupo inkstų infekcija.

„Kol kas nejaučiu tos šventinės nuotaikos, nes dar šį rytą man buvo 40 laipsnių temperatūros, todėl turėčiau gulėti lovoje, – pripažio mergina, iš pirmo žvilgsnio atrodanti sveika ir žvali. – Mano kursiokai galbūt kažkur švęs, o aš tikrai gulėsu lovoje dar gerą savaitę.“Maža to, aukštos temperatūros kamuojama mergina netyčia atsiėmė bendrapavardei skirtą mokslų baigimo dokumentą, mat kai Komunikacijos fakulteto dekanas Andrius Vaišnys ištarė Liukaitytės pavardę, Karolina neišgirdo, kad buvo paminėtas ne jos, o bendrapavardės kolegės vardas.

Karolina patikino tęsianti darbą LNK televizijoje ir metus dar tikrai nestosianti į magistrantūros studijas. O jei ir tęstų studijas toliau, pasirinktų kitą specialybę. „Baigus žurnalistikos bakalaurą studijuoti magistro neapsimoka, tad tolimesnėms studijoms rinksiuosi kokią nors kitą sritį, nesusijusią su žiniasklaida“, – sakė Karolina.

Vos prieš dvi savaites bakalauro darbą apsigynusi LNK žinių orų mergaitė tąsyk portalui Žmonės.lt pasakojo, kad po studijų neatmetanti galimybės dirbti žurnalistinį darbą televizijoje.  Karolina dar kartą patvirtino, kad nuo rudens greta orų pranešėjos darbo ieškosis ir papildomos veiklos. Šias savo galimybes mergina jau aptarė ir su televizijos prodiuseriais, tad dabar teliko laukti, kokioje laidoje ar projekte Karoliną išvys LNK žiūrovai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai