Karolina Toleikytė ir Natalija Martinavičienė kruvinojo penktadienio vakarą buvo Eliziejaus laukuose

Karolina Toleikytė ir Natalija Martinavičienė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-14 12:32
„Esame gyvos ir sveikos, mums viskas gerai“, – Žmonės.lt sakė papuošalų kūrėja Natalija Martinavičienė, kruvinojo penktadienio naktį buvusi Paryžiuje kartu su modeliu Karolina Toleikyte. Prancūzijos sostinėje darbo reikalais viešinčios lietuvės dėkoja likimui, kad joms pasisekė aplenkti tragiškų įvykių vietas.

Penktadienio vakarą lietuvės sako net neįtarusios, kad mieste vyksta išpuoliai. „Tuo metu grožėjomės miestu. Leidome laiką Eliziejaus laukuose, ten vyksta kalėdinė mugė. Nepajutome jokių neramumų, viskas atrodė kaip įprastai“, – sakė N.Martinavičienė.

Apie tai, kad Prancūzijos sostinėje prasidėjo kruvini išpuoliai, jos, sako, supratusios tuomet, kai staiga ėmė tuštėti gatvės, vis dažniau jomis pravažiuodavo greitosios, policijos automobiliai, pasigirdo sirenos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pasaulio muzikos žvaigždės meldžiasi už Paryžių

„Miestas didelis, triukšmingas, todėl iš pat pradžių net nekreipėme dėmesio – juk čia veiksmas vyksta nuolat. Tuomet dar pasivaikščiojome, nuėjome prie apžvalgos rato“, – pasakojo N.Martinavičienė.

Pamatę, kad miestas tuštėja, o gatvėse beveik nebėra žmonių, jos sugrįžo į prie Triumfo arkos išsinuomotą viešbučio kambarį.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Prie pat namų visos mašinos buvo tikrinamos, automatais ginkluoti kareiviai tikrino, kas atvažiuoja, kokiu tikslu“, – kalbėjo ji.

Lietuvės Paryžiuje planuoja likti iki pirmadienio vakaro, tačiau kol kas dar neaišku, kada joms pavyks grįžti. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Mantas Petruškevičius iš Paryžiaus: „Aplink kažkoks košmaras“

„Vakar gavome pranešimą su klausimu ar mums užteks maisto ir vandens šias dienas praleisti viešbutyje. Tokia informacija nėra labai džiugi. Neramu, kaip viskas pasibaigs“, – sakė N.Martinavičienė.

Šioje galerijoje užfiksuotos akimirkos, kai lietuvės dar nežinojo apie kruvinus išpuolius Paryžiuje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai