Karolina Meschino švenčia gimtadienį: „Nesipuoškite, neneškite dovanų – tiesiog pabūkime“

Karolina Meschino / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-20 14:58
Tėčio į lovą atneštas pyragėlis, įtartinai bute užsirakinęs draugas, nuotaika be menkiausio debesėlio - taip teka stilistės Karolinos Meschino antradienis - kovo 20 dieną ji švenčia 23 metų gimtadienį.

Portalui Žmonės.lt Karolina sakė gimtadienį pradėjusi švęsti dar vidurnaktį – į namus 00.00 val. įgriuvo pasveikinti geriausia draugė.

„Buvo graži gimtadienio pradžia! Nakvojau pas tėvus, tad rytą maloniai praleidau su jais – vien tik geros ir gražios emocijos. Neturėjau planų šiai dienai, vakare su šeima ir draugais tiesiog eisiu vakarienės, o norinčius mane pasveikinti pakviesiu prisijungti“, – pasakojo Karolina.

Sakė ji nenorėjusi jokių balių ar ko nors ypatingo.

„Šįmet noriu tik artimų žmonių ir gerų emocijų, net sakiau: nesipuoškite, neneškite dovanų – tiesiog pabūkime“, – laiminga dienos nuotaika dalijosi Karolina.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Ji ir tėvų prašė nieko nedovanoti, nes visko turi ir nieko netrūksta. Vienintelis dalykas, apie kurį užsiminė draugėms – tai bokso pirštinės. Karolina prieš mėnesį pradėjo lankyti bokso treniruotes – džiaugiasi turinti trenerį, kuris geba perteikti meilę šiai sporto šakai. O viskas prasidėjo Biržuose, kai viešėjo draugo Jono Misevičiaus tėviškėje – nuobodžiaudamos su Jono seserimi užsuko į vieno tituluoto boksininko atidarytą sporto klubą ir treniruotė „užkabino“!

Taigi, draugės bokso pirštines ir padovanojo Karolinai.

„Pamaniau, kad metas pradėti daugiau judėti, nes vis jausdavausi nusilpusi, pavargusi – greičiausiai būtent aktyvesnio judėjimo man ir trūko“, – sakė Karolina.

Merginos, kurios stiliumi žavisi daug sekėjų socialinėse paskyrose, negalima nepaklausti, kaip ji puošis savo gimtadienio vakarienei?

„Dabar sėdžiu juokingai apsirengusi, nes išlėkiau iš namų tinkamai nepasiruošusi. Bandžiau užsukti į mūsų su Jonu butą persirengti, bet įtariu, kad jis man rengia staigmeną – matyt, jis užsirakinęs, nes nepavyko atsirakinti durų. Dėl to nė kiek neišgyvenu – ne apranga man šiandien rūpi“, – smagiai kalbėjo mergina.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Visgi – galbūt ji norėtų kokio nors ypatingo palinkėjimo, gal apie ką nors svajoja?

„Kai rytą tėtis į lovą atnešė pyragėlį su žvakute ir jau ketinau ją užpūsti sugalvojusi norą – užstrigau pirmąkart po tiek metų: ojetau, išpildžiau visas savo svajones, turiu viską, apie ką svajojau... Reikia pradėti iš naujo svajoti“, – dalijosi mintimis Karolina Meschino.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai