Karolina Meschino uždainavo: pamatykite ir išgirskite kūrinį „Story“

Karolina Meschino pristato dainą „Story“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-19 13:07
Sekmadienį socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino kartu su mylimuoju Remigijumi Daškevičiumi pristatė dainą „Story“ bei jos vaizdo klipą.

Grupė „Flying Saucer Gang“ ir be galo daug žmonių dirbo vardan vieno tikslo – kad spalvingas, ilgai kurtas produktas išvystų dienos šviesą.

Pirmoji Karolinos daina yra tiesiogiai susijusi su jos ir Remigijaus draugystės istorija. Žurnalui „Žmonės“ pora yra sakiusi, kad juos suvedė veiklios merginos noras pabandyti dainuoti.

Karolina visuomet domėjosi Remigijaus veikla, klausėsi šiuolaikinei kultūrai itin patinkančios muzikos grupės „Flying Saucer Gang“. Vieną kartą jai sugalvojus padainuoti, Remigijaus Karolina paprašė sukurti jai dainą, šis sutiko, net suprato jau turėjęs tobulą kūrinį.

Dainos „Story“ vaizdo klipe vyrauja rožinė ir mėlyna, tai – mėgstamiausios, tiek Remigijų, tiek Karoliną identifikuojančios spalvos.

Pora neslepia – jei ne jųdviejų pažintis, kuri peraugo į rimtesnius jausmus, galbūt klipe būtų tik Karolina, tačiau savaime aišku, jog su mylima moterimi daug laiko praleidžiantis, ją įkvepiantis ir skatinantis augti kaip asmenybę vyras pasirodė vaizdo klipe. 

Tai – Remigijaus ir Karolinos pirmasis muzikinis kūdikis.

Naujausi straipsniai