Karolina Meschino tapo mama: su OG Version jau sūpuoja pirmagimę dukrą

Karolina Meschino ir Dominykas Ježerys-OG Version / Soc. tinklų ir Luko Griciaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-07 10:47
Influencerė Karolina Meschino (25) ir trepo muzikos atlikėjas Dominykas Ježerys-OG Version (23) tapo tėvais.

Pirmagimės dukros Karolina Meschino susilaukė sausio 7-ąją, praneša lrytas.lt.

Mergaitė į šį pasaulį atkeliavo Vilniaus gimdymo namuose. Karolinos ir Dominyko dukra gimė 3720 kg svorio ir 58 cm ūgio. 

Karolinos sužadėtinis OG Version dėl šiuo metu siaučiančio viruso ir ligoninėse sugriežtintų taisyklių gimdyme nedalyvavo.

Karolina Meschino ir Dominykas Ježeris-OG Version / Pauliaus Peleckio „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Karolina Meschino ir Dominykas Ježeris-OG Version / Pauliaus Peleckio „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

K.Meschino dar anksčiau buvo užsiminusi, jog laukiasi mergaitės. Su savo sekėjais instagrame mergina dalijosi ir tuo, kad jai bus atliktas Cezario pjūvis, kadangi iki pat paskutinių dienų mergaitė neapsivertė į natūraliam gimdymui tinkamą padėtį. 

Karolina atviravo, jog nėštumas jai buvo išskirtinė patirtis ir influencerė išgyveno visą jausmų amplitudę. Besilaukdama penktąjį mėnesį ji atvirai džiaugėsi kasdien atrandanti savyje vis daugiau stiprybės ir dėkojo už ją supančią artimųjų meilę. 

Sunkiausia, pasak Karolinos, jai buvo išlaikyti paslaptį apie vaikelį. Savo laime, vos sužinojusi, kad laukiasi, per anksti ji nenorėjo dalytis.

„Žinojo mano šeima ir pačios geriausios draugės. Tais žmonėmis aš visada pasitikėjau, todėl nuo jų nieko neslėpiau“, – yra atviravusi Karolina.

 

Naujieną, kad laukiasi, ji pranešė liepos 19-ąją.

„Mūsų kartu su Dominyku didžiausia svajonė išsipildė labai greitai. Keturis mėnesius slėpti tikrai nebuvo lengva, bet tiems, kas bent kažkiek mus pažįstate ar atidžiai sekate, tikriausiai nebuvo sunku atspėti. Bandžiau mėtyti pėdas, bet išėjo gan juokingai.Esame be proto laimingi ir jaučiamės apdovanoti likimo. Sunku jausmus šia tema sudėti į žodžius, tik tie, kas iš meilės yra atvedę į pasaulį gyvybę, supras, kas tai per stebuklingas jausmas. Man už šeimą niekada gyvenime nebuvo nieko svarbiau ir dabar yra neįtikėtina, jog atėjo mūsų laikas kurti savo mažytę šeima. Greit būsime trise“, – socialiniame tinke tada rašė K.Meschino, pasidalijusi savo besilaukiančios nuotrauka.

Naujausi straipsniai