Karolina Meschino sugrįžo prie natūralaus įvaizdžio: plaukams reikia atsigauti

Karolina Meschino/Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-19 09:36
Socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino nuoširdžiai dėkoja savo plaukų stilistei Margaritai Jakučinskaitei. Visokiausias spalvas ant savo galvos per metus išbandžiusi mergina pagaliau galės lengviau atsipūsti – Karolina ir vėl tamsiaplaukė.

Rožinė, mėlyna, žalia, oranžinė – tai tik kelios spalvos, kurias išbandė Karolina. 

Visų pirma, ji išpildė seną savo svajonę. Karolina visuomet troško ryškesnio, rožinio įvaizdžio. Na, o vėliau jaunoji stiliaus ikona tiesiog nėrė į spalvotų plaukų pasaulį.

„Kai iš pradžių pakeičiau plaukų spalvą, visi klegėjo, neva tai dėl naujos simpatijos, tačiau rožinių plaukų troškau seniai, ne kartą esu tai sakiusi. Mama tikriausiai tiek istorijų papasakotų... Gal dvejus metus pykausi su tėvais, nešiojau net perukus, kol vieną dieną ryžausi nebijoti pokyčių. Manau, Remis mane netiesiogiai padrąsino šiam žingsniui, vėliau palaikė ir džiaugėsi“, – apie savo sprendimą pasikeisti anksčiau yra pasakojusi K. Meschino.

Su grupės „Flying Saucer Gang“ nariu Remiu draugaujanti gražuolė jau buvo įpratusi, kad žmonės į juos gatvėje atkreipia dėmesį. Ne tik dėl to, kad abu talentingi bei žinomi, bet ir todėl, jog ryškūs. Remis iki šiol plaukus dažo mėlyna spalva, o štai Karolina nusprendė vėl tapti tamsiaplauke.

Mergina pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame pasakoja apie pokyčius, kodėl jiems ryžosi. Ji nuoširdžiai dėkoja savo meistrei, kuri, kaip teigia Karolina, darė viską, jog plaukai visiškai nenutrupėtų.

Naujausi straipsniai