Karolina Meschino su mylimuoju Remigijumi santykiuose daro pertrauką

Karolina Meschino ir Remigijus Daškevičius/Pauliaus Peleckio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-09 13:10
Socialinių tinklų garsenybės Karolinos Meschino ir grupės „Flying Saucer Gang“ lyderio Remigijaus Daškevičiaus santykiai visuomet buvo plačiai aptarinėjami visuomenėje. Vos jiems paskelbus apie užgimusią meilę dalis visuomenės nuteisė porą: netiko Remigijaus plaukų spalva, gyvenimo būdas, o ir Karolina pasikeitė – naujas įvaizdis, mažiau glamūro, nebe tokia tobula.

Šeštadienį Karolina pasidalijo jautria žinute savo instagrame – jiedu su Remiu nusprendė pabūti atskirai.

„Jau porą mėnesių sklinda kalbos, reguliariai gaunu šimtus žinučių iš jūsų su klausimu „Ar jūs vis dar kartu su Remiu?“. Iš tiesų, tai čia mano grybas yra, kad visada esu su jumis per daug atvira ir per daug rodau savo privatų gyvenimą, nes po to gailiuosi. Ir, kai vyksta kažkas panašaus į skyrybas, nori nenori tenka skirtis ne dviese o su visa šalimi, nes neišvengiamai apie tave rašys, kalbės, visiems įdomu, visi gyvena kartu su tavimi tavo gyvenimą ir nori įlysti tau į triusikus, pakritikuoti, pasakyti „Sakiau tau, sakiau“...

Karolina Meschino ir Remigijus Daškevičius
 / Teodoro Biliūno nuotr.
Karolina Meschino ir Remigijus Daškevičius / Teodoro Biliūno nuotr.

Remis yra gražiausia ir tikriausia kas man yra nutikę gyvenime. Mes per šiuos pusantrų metų kartu visada neatsiplėšdami vienas nuo kito 24/7 patyrėme, man atrodo, daugiau negu kitos poros per 5 metus. Jis yra mano svajonių vaikinas ir dar daugiau. Tiesiog būna visokių gyvenime laikotarpių ir krizių.

Mūsų situacijoje kaltų nėra. Mes jau porą mėnesių labai labai daug kalbamės ir analizuojame į kokį mes čia užburtą ratą esame įsisukę, nežinau ar tai pertrauka, ar čia „Mercury ir Retrogade“ sukniso visiems galvas, bet kol kas mes nusprendėme, jog mums geriau pabūti atskirai.

Karolina Meschino ir Remigijus Daškevičius / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Karolina Meschino ir Remigijus Daškevičius / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Galbūt pabuvę atskirai suprasime, kad negalime vienas be kito ir galų gale mus vėl likimas suves kartu ir grįšime vienas pas kitą. Mes gerai ir be galo šiltai sutariame, leidžiame laiką kartu ir su bendrais draugais, vienas kitą be galo mylime, galėčiau 5 dalių knygą parašyti apie tai, kiek daug visko jaučiu.... Kol kas yra taip, kvailokai jaučiuosi, jog turiu teisintis kažkam, bet tiesiog pabodo kalbos už akių ir detektyvai. Gal tai dar net ne pabaiga“, – rašė socialinių tinklų žvaigždė.

View this post on Instagram

Jau porą mėnesių sklinda kalbos, reguliariai gaunu šimtus žinučių iš jūsų su klausimu “ar jūs vis dar kartu su Remiu”? Iš tiesų tai čia mano grybas yra, kad visad esu su jumis perdaug atvira ir perdaug rodau savo privatų gyvenimą, nes po to gailiuosi ir kai vyksta kažkas panašaus į skyrybas, nori nenori tenka skirtis ne dviese o su visa šalimi, nes neišvengiamai apie tave rašys, kalbės, visiems įdomu, visi gyvena kartu su tavimi tavo gyvenimą ir nori įlysti tau į triusikus, pakritikuot, pasakyt “sakiau tau, sakiau”... Remis yra gražiausia ir tikriausia kas man yra nutikę gyvenime, mes per šiuos pusantrų metų kartu visada neatsiplėšdami vienas nuo kito 24/7 patyrėme man atrodo daugiau negu kitos poros per 5 metus. Jis yra mano svajonių vaikinas ir dar daugiau. Tiesiog būna visokių gyvenime laikotarpių ir krizių, mūsų situacijoje kaltų nėra, mes jau porą mėnesių labai labai daug kalbamės ir analizuojame į kokį mes čia užburtą ratą esame įsisukę, nežinau ar tai pertrauka, ar čia “Mercury ir Retrogade” supiso visiems galvas, bet kol kas mes nusprendėme jog mums geriau pabūti atskirai. Galbūt pabuvę atskirai suprasime kad negalime vienas be kito ir galų gale mus vėl likimas suves kartu ir grįšime vienas pas kitą. Mes gerai ir begalo šiltai sutariame, leidžiame laiką kartu ir su bendrais draugais, vienas kitą be galo mylime, galėčiau 5 dalių knygą parašyti apie tai kiek daug visko jaučiu.... Kol kas yra taip, kvailokai jaučiuosi jog turiu teisintis kažkam, bet tiesiog pabodo kalbos už akių ir detektyvai. Gal tai dar net ne pabaiga. Išjungiu komentarų skiltį, nes noriu tik pozityvių emocijų, šiandien su Remiu varom į Techtop apdovanojimus, laukia nereali diena!♥️ @remisretro

A post shared by KAROLINA MESCHINO ?????? (@karolinameschino) on

„Daug kas manė, kad Karolinai darau blogą įtaką, bet visos jų kalbos buvo iš piršto laužtos. Juk realybėje net nebuvau tų žmonių matęs. Mes vienas kitą branginame ir nekenkiame antrajai pusei, priešingai – perimame geriausias savybes. Kai myli, stoji mūru už tą žmogų, kad tik jam viskas gerai klostytųsi. Su jokia mergina gyvenime nesijaučiau taip jaukiai, neturėjau tokio tvirto ryšio, kokį užmezgiau su Karolina. Ji nepaprastai protinga, žavi, geraširdė, šilta ir nuoširdi. Karolina įkvepia kurti, mylėti, tobulėti, klausyti, išgirsti, pamatyti ir pajusti. Ji gera, visuomet mane palaiko ir supranta. Esu dėkingas už viską, ką ji atnešė į mano gyvenimą“, – žurnalui „Žmonės“ yra sakęs Remis.

Žmonės.lt primena, kad pora kartu buvo vienerius metus. Po skyrybų su modeliu Jonu Misevičiumi, Karolinos širdį netruko užkariauti reperis Remigijus Daškevičius-Remis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai