Karolina Meschino per „Žmonės 2019“ apdovanojimus pasirodė su įspūdinga suknele

Karolina Meschino ir Remigijus Daškevičius/Pauliaus Peleckio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-18 19:34
Jaunatviškojo stiliaus ikona Karolina Meschino sausio 18-ąją nepraleido „Žmonės 19“ apdovanojimų ceremonijos. Mergina buvo viena iš nominančių kategorijoje „Metų mylimiausias“.

Atvykusi su širdies draugu, grupės „Flying Saucer Gang“ atlikėju Remigijumi Daškevičiumi, Karolina Meschino džiaugėsi, kad kiekvienais metais jos gerbėjų armija tik auga. Praėjusį kartą ji buvo apdovanota kaip „Metų stilingiausioji“, na, o šiais metais varžėsi su kitais nominantais renkant Lietuvos žiūrovų numylėtinį.

Svarbiausia – ne pergalė, bet garbė atsidurti talentingų žmonių tarpe. 

Santūresnių lietuvių būryje Karolina dažniausiai išsiskiria savo ryškiu ir pastebimu stiliumi.

Karolina Meschino ir Remigijus Daškevičius/Pauliaus Peleckio nuotr.
Karolina Meschino ir Remigijus Daškevičius/Pauliaus Peleckio nuotr.

„Man yra smagu. Jaučiuosi, tarsi drąsinčiau kitus. Labai džiaugiuosi, jei ir kiti žmonės su manimi įgauna drąsos“, – ne kartą yra sakiusi „influencerė“.

Šį vakarą ji taip pat žavėjo išskirtiniu įvaizdžiu, kurį jai sukūrė stilistas Kęstas Rimdžius. Tai buvo pirmasis kartas, kai Karolina pasikliovė šiuo profesionalu. Mergina vilkėjo žydra  ilga suknele, prie kurios priderino ir plaukų spalvą. 

Karolina anksčiau studijavo madingojo įvaizdžio formavimą, mergina ateityje svajoja turėti nuosavą verslą, atsidaryti parduotuvę ir turėti nišą kūrybai. Tiesa, šiuo metu Karolina visas savo jėgas skiria ne tik „Instagram“ paskyrai, bet ir muzikai. Tai naujoji merginos aistra. Bendradarbiaudama su įvairiomis agentūromis, Karolina jaunimo tarpe tapo įtakingiausia nuomonės formuotoja socialiniuose tinkluose.

Apdovanojimų
partneriai:

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama