Karolina Meschino pasidalijo stiliaus patarimais ir atskleidė mėgstamus mados ženklus

Karolina Meschino įsiamžino stilingoje fotosesijoje / Eglės Juozaitytės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jeigu reikėtų išrinkti vieną stilingiausių ir ryškiausių šiandienos Lietuvos socialinių tinklų asmenybių, ja neabejotinai pretenduotų tapti dešimtis tūkstančių sekėjų turinti gražuolė Karolina Meschino. Neseniai mados studijas Milane baigusi mergina nevengia drąsaus stiliaus, tačiau kasdienai renkasi jaunatvišką patogumą.

„Metalizuoti sijonai, striukės, oversize džemperiai, kelnės, atsegamos šonuose – visa tai yra maksimumas to, kas yra labiausiai ant bangos ir tendencinga šiais metais ir tai, ką tu matai garsiausių žvaigždžių Instagram profiliuose”, - šypsodamasi sako mergina.

Būtent toks – vakarietiškas ir patogus – stilius yra tai, ką K. Meschino dažniausiai renkasi apsipirkinėdama. „Kas mane pažįsta, žino, kad man labiausiai patinka oversize drabužiai, kurie man yra „per dideli“. Visad labiau mėgau gatvės laisvalaikio stilių, tokį šiek tiek gal net berniukišką. Patogumas dominuoja pas mane spintoje“, - tikina gražuolė, naujoje fotosesijoje įsiamžinusi su „Le SLAP“ drabužiais.

„Kiekvienas šios firmos rūbas yra kuriamas atsižvelgiant į būsimas mados tendencijas“, - teigia prekės ženklo įkūrėjos Jūratė ir Vaida. Merginos užsibrėžė užduotį palengvinti kitų moterų ir merginų apsipirkinėjimą, svarstymus, ką pirkti, kad atrodytum išskirtinai ir madingai.

Įkūrėjos tiki, kad kiekvienas turi būti savo profesijos meistras. Mada merginas lydi nuo pat vaikystės, o skonis ir įgūdžiai įgyti nuolatos keliaujant bei domintis šia sritimi. Vaida Londone įgyjo mados marketingo aukštąjį išsilavinimą, bei patirtį garsiausiose mados namuose, tokiuose, kaip Burberry, Amanda Wakeley , Michael Kors.

Viena stilingiausių šalies merginų ne tik tapo mylimo prekės ženklo fotosesijos veidu, bet ir sutiko pasidalinti keliais stiliaus patarimais išsiskirti iš minios norinčioms stileivoms:

Žinoti, koks yra tavo figūros tipas. Gali nusipirkti patį gražiausią drabužį žemėje, bet jei jo kirpimas neatitinka tavo figūros, yra rizikos vis tiek atrodyti prastai. Todėl labai svarbu žinoti, kokie drabužiai tinka prie tavo kūno, tada gali žaisti paslėpdama kažkokius trūkumus ir paryškindama privalumus.

Žinoti, kokios tau spalvos tinka. Spalva turi daug stipresnę galią, nei atrodo, jei tau ypatingai kažkokia spalva labiau tinka, net akys labiau pradeda žibėti.

Žinoti sezono tendencijas. Tai yra tiesiog neišvengiama, nes socialiniai tinklai užvaldę pasaulį, tad nori nenori Instagram tu matai blogeres, aktores, kitus stilingus žmones, gatvėse matai vitrinas, kurios tau transliuoja to net nejaučiant viską, kas yra ant bangos. Mada visur!

Karolina Meschino įsiamžino stilingoje fotosesijoje (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau