Karolina Meschino parodė dukrą Isabelle: įamžino jautriame video

Karolina Meschino su dukra Isabelle / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-05 12:08
Velykų antrą dieną soc. tinklų žvaigždė ir „By Karolina Meschino“ prekinio ženklo įkūrėja Karolina Meschino (26) pasidalijo savo kurtu pirmuoju viešu dukros Isabelle video, kur matyti mergaitės veidas.

„Velykų proga, susipažinkite.

Mūsų stebuklas, didžiausia įmanoma meilė, mūsų gyvenimas – Isabelle.

Kiekvienas rytas – kaip šventė, nuo tada, kai ji gimė, norisi greičiau atsimerkti, kad pamatytum ir išbučiuotum ją. Montuodama video, aišku, verkiau. Atrodo, širdis dabar užima 99% kūno nuo tada, kai tapau mama.

Nesuvokiu, kaip man pasisekė, kad turiu jus abu. OG Version, gerai užcollabinom. Myliu“, – socialiniame tinkle Instagram rašė laiminga mama.

Karolinos Meschino kurtas video, kuriuo ji pasidalijo savo soc. tinkle ir su portalu Žmonės.lt:

Motinystė pakeitė gyvenimą

Maždaug prieš mėnesį su savo sekėjais influencerė dalijosi pasikeitusios kasdienybės peizažais.

Mama tapusi Karolina neslėpė, jog šis etapas – labai įdomus, tuo pačiu – sunkus bei kupinas pačių įvairiausių emocijų.

„Aš vis dar negaliu suprasti, kad jau esu mama ir kiekvienąkart, kai į ją žiūriu, negaliu patikėti, kad čia mano dukra. Galėčiau, kad ir visą parą į ją žiūrėti“, –  kalbėjo Karolina.

Influencerė buvo atvira – teigiamos emocijos iš pradžių susilaukus dukrelės persipindavo su neigiamomis – nerimu, baime, nuovargiu, tačiau tai – daugumos pirmąkart mamomis tapusių moterų patirtis.

„Manau, kad visi šie jausmai yra visiškai natūralūs ir kad daugumai mamų tai praeina, bet faktas tas, kad atsiranda labai daug tiek fizinių, tiek psichologinių dalykų, su kuriais reikia susitvarkyti“, – tuomet sekėjams apie motinystę pasakojo Karolina, pridūrusi, kad būtent su fiziniais dalykais ji jau beveik susitvarkė, o štai psichologiškai dar prireiks laiko viskam suprasti.

K.Meschino paatviravo ir apie naktis su naujagime – pasidžiaugė, kad mažylė rami ir keliasi vos vieną ar dukart per naktį. „Bijau šia tema net kažką sakyti, kad neprisikarksėčiau“, – tuomet kalbėjo Karolina.

Naujausi straipsniai