Karolina Meschino padėjo tašką apkalboms: ji ir OG Version – pora

Grupė „Flying Saucer Gang“ su OG Version (dešiniajame kampe) ir Karolina Meschino/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-03 18:12
Šiais metais „M.A.M.A 2019“ muzikos apdovanojimų raudonu kilimu hiphopo grupė „Flying Saucer Gang“ žengs be atlikėjo OG Version, bendradarbiavusio su jais . Grupės vadybininkas Mantas Budreika patvirtino, kad su vaikinų grupe OG Version daugiau nebepasirodys.

Apie pokyčius grupėje „Flying Saucer Gang“ nariai pranešė ketvirtadienį. Socialiniame tinkle jie išplatino pareiškimą, kad dėl neįtikusio elgesio OG Version buvo pašalintas iš grupės. OG Version grupės narių buvo apkaltintas užmezgęs artimą ryšį su buvusia Remigijaus Daškevičiaus-Remio antrąja puse Karolina Meschino, kai šie dar buvo pora. 

Karolina Meschino ir Remigijus Daškevičius-Remis / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Karolina Meschino ir Remigijus Daškevičius-Remis / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Apie tai, kad šiuo metu draugauja su Dominyku, žinomu sceniniu slapyvardžiu OG Version, Žmonės.lt patvirtino K. Meschino. Tačiau ji pabrėžė susitikinėti ėmusi tik po skryrybų su ankstesniu partneriu.

„Taip, aš ir Dominykas pradėjome susitikinėti po mano išsiskyrimo su Remigijumi. Tačiau visi Flying Saucer Gang ir OG Version reikalai yra jų asmeninis reikalas“, – teigė ji.

Grupės „Flying Saucer Gang“ vadybininkas Mantas Budreika patikino, kad savo veiklos dėl šio nutikimo grupė neketina stabdyti, tačiau komentuoti paskelbto viešo pranešimo plačiau nepanoro.

„Aptarinėti kiekvienos detalės nenorėčiau, tik galiu patvirtinti – OG Version grupėje nebebus. Tačiau tolimesnės savo veiklos mes nutraukti nežadame“, – Žmonės.lt portalui sakė muzikantų vadybininkas.

OG Version/Soc. tinklų nuotr.
OG Version/Soc. tinklų nuotr.

Tuo tarpu OG Version savo socialiniame tinkle pareiškė, kad jie su grupe FSG niekada ir nebuvo bendras projektas.

Dar sausio 3-osios rytą visi gerbėjai Karolinos Meschino pasigedo socialiniame tinkle „Instagram“. Susisiekus su Karolina Meschino ši teigė norinti padaryti pertrauką, todėl ir „užsišaldžiusi“ savo paskyrą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai