Karolina Meschino: „Jaunų merginų mamos manęs turbūt nekenčia“

Karolina Meschino ir Beata Tiškevič/K. Mankausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-17 12:31
Instagramo žvaigždė Karolina Meschino, kuri šiame socialiniame tinkle turi daugiau nei 220 tūkst. sekėjų, sako, kad niekada neplanavo būti „influencere“. Pasak jos, žinomumas nė kiek nesumažina gyvenime kylančių problemų, o jas tik padidina.

„Kai manęs jaunos merginos paklausia „ką daryti, kad tapčiau žinoma?", jaučiuosi pats blogiausias pavyzdys pasaulyje. Jų mamos tikriausiai manęs nekenčia ir aš pati nenoriu, kad jos trokštų būti manimi. Niekada neplanavau būti interneto žvaigžde, baigusi studijas turėjau dirbti grafikos dizainere, bet grįžus į Lietuvą mane, atrodo, pasitiko išskėstomis rankomis – gavau tiek darbo pasiūlymų, kad visas savo svajones teko atidėti", – savo kelio pradžią prisimena Milane mokslus baigusi Karolina.

„Aš tikrai pakankamai uždirbu kaip 23 metų mergina – sugebu keliauti, susimokėti už kurą. Man užtenka pinigų sau ir dar lieka pasitaupyti. Noriu išnaudoti šiuo metu turimas galimybes ir išspausti iš jų maksimumą", – „Žinių radijo" laidoje „Pasimatymai" prisipažino mergina.

„Dabar mano gyvenime toks laikotarpis – niekada nesijaučiau laimingesnė. Lyg keturiolikos metų vėl įsimylėjau, nes Remis yra nuostabus žmogus. Jaučiuosi kaip antroji grupės vadybininkė – važiuoju į visus koncertus, paromis asėdžiu studijoje, dabar kartu net dainą įrašėme. Visiškai keičiasi visas gyvenimas, o Instagramas liko kaip antraplanis dalykas, kuris eina kartu su manimi", – šiuo metu išgyvenamus jausmus apibendrina Karolina.

Visą pokalbį galite išgirsti čia:

Naujausi straipsniai