Karolina Meschino įsiamžino romantiškoje fotosesijoje: pozavo apsupta gėlių

Karolina Meschino/ Aistės Kirsnytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-04 17:03
Artėjant Valentino dienai, įspūdingą fotosesiją tarp gyvų gėlių surengusi populiariausia Lietuvos socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino prisipažino, kad sau gėlių yra pirkusi vos porą kartų gyvenime, o labiausiai jai patinka rožinių atspalvių puokštės.

„Mėgstu įvairių gėlių puokštes, ypač bijūnų, smulkiažiedžių rožių, o pavasario neįsivaizduoju be spalvingų tulpių“, – atskleidžia Karolina. 

Pasak jos, Valentino dieną svarbiausia yra mylimojo parodytas dėmesys, o ne gėlių spalva ar puokštės dydis, tačiau vaikinams, nenorintiems pasirodyti banaliais, Karolina siūlo renkantis puokštę, atsižvelgti į merginos charakterį. 


Karolina Meschino/ Aistės Kirsnytės nuotr.
Karolina Meschino/ Aistės Kirsnytės nuotr.
Karolina Meschino/ Aistės Kirsnytės nuotr.
Karolina Meschino/ Aistės Kirsnytės nuotr.

Studijas Marangoni mados institute Milane baigusi ir stilistės bei estetikos kūrėjos diplomą turinti Karolina Meschino į puokštės komponavimą žvelgia per asmeniškumo prizmę. „Galbūt gėlių salone pagal mano pageidavimą sukomponuota puokštė man atrodys tobula, tačiau gali visiškai nepatikti kitam žmogui. Tuo ši dovana ir yra ypatinga, jog gėlių žiedais ir spalvomis galime perteikti tai, kas labai asmeniška“, – sako ji.

Valentino dienai skirtoje fotosesijoje, kurioje dalyvavo Karolina, „Wow flowers“ floristai dekoracijoms panaudojo daugiau kaip 1000 rožių žiedų.

Vyrams, nežinantiems kokia gėlių puokšte Valentino dienos proga nudžiuginti savo antrąją pusę, Karolina pataria rinktis tokias gėles, kurios jas gavusią moterį pradžiugintų ir priverstų nusišypsoti. „Jei vaikinui įžengus į gėlių saloną raibsta akys, reikėtų tiesiog prisiminti, kokios spalvos rūbais dažniausiai rengiasi jo mylimoji ir puokštę komponuoti iš atitinkamų, prie moters aprangos derančių, spalvų. Tokiu atveju bent jau Valentino dienos nuotraukos bus labai gražios“, – patarimų negaili Karolina.

Naujausi straipsniai