Karolina Meschino ir OG Version dukrai išrinko vardą: mergaitė turės dvigubą pavardę

Karolina Meschino ir Dominykas Ježerys-OG Version
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-07 14:02
Socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino (25) savo gerbėjams pristatė sausio 7-ąją gimusią dukrelę. Mergaitei su Dominyku Ježeriu-OG Version (23) jiedu suteikė Isabelle vardą.

Mažylės vardu Karolina Meschino pasidalijo socialiniame tinkle, kur ją seka šimtai tūkstančių gerbėjų. Mergaitę pora pavadino Isabelle Meschino Ježerys. 

Mama tapusi K.Meschino neslėpė pakilių emocijų ir dėkojo savo sekėjams už plūstančius sveikinimus. 

„Ji tobula visomis įmanomomis prasmėmis. O mes išprotėjome iš meilės. Tai geriausia diena ir geriausias įmanomas jausmas“, – rašė ji. 

Primename, kad Karolinai ir Dominykui tai – pirmasis vaikas. Per Kūčias susižadėjusi pora šiuo metu ne tik mėgaujasi tėvyste, bet ir įsirenginėja naują būstą.

Anksčiau Karolina yra pasakojusi, kad nėštumas jai buvo išskirtinė patirtis ir influencerė išgyveno visą jausmų amplitudę. Besilaukdama penktąjį mėnesį ji atvirai džiaugėsi kasdien atrandanti savyje vis daugiau stiprybės ir dėkojo už ją supančią artimųjų meilę. 

Sunkiausia, pasak Karolinos, jai buvo išlaikyti paslaptį apie vaikelį. Savo laime, vos sužinojusi, kad laukiasi, per anksti ji nenorėjo dalytis.

„Žinojo mano šeima ir pačios geriausios draugės. Tais žmonėmis aš visada pasitikėjau, todėl nuo jų nieko neslėpiau“, – yra atviravusi Karolina.

Influencerės dukra gimė sausio 7-osios dienos rytą. Mergaitė į šį pasaulį atkeliavo Vilniaus gimdymo namuose. Karolinos ir Dominyko dukra gimė 3720 kg svorio ir 58 cm ūgio. 

Naujausi straipsniai