Karolina Meschino dar kartą pakeitė įvaizdį: „Pirmą kartą nusikirpau taip trumpai“

Karolina Meschino / Gretos Skaraitienės „Žmonės Foto“ ir Martyno Stankaičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-28 09:53
Socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino nesiliauja stebinusi išvaizdos pokyčiais. Visokiausias spalvas ant savo galvos per metus išbandžiusi mergina šįkart plaukus nusirėžė itin trumpai ir pirmą kartą pasirinko šukuoseną su kirpčiukais.

Rožinė, mėlyna, žalia, oranžinė – tai tik kelios spalvos, kurias išbandė Karolina. Visų pirma, ji išpildė seną savo svajonę. Karolina visuomet troško ryškesnio, rožinio įvaizdžio. Na, o vėliau jaunoji stiliaus ikona tiesiog nėrė į spalvotų plaukų pasaulį.

„Kai iš pradžių pakeičiau plaukų spalvą, visi klegėjo, neva tai dėl naujos simpatijos, tačiau rožinių plaukų troškau seniai, ne kartą esu tai sakiusi. Mama tikriausiai tiek istorijų papasakotų... Gal dvejus metus pykausi su tėvais, nešiojau net perukus, kol vieną dieną ryžausi nebijoti pokyčių. Manau, Remis mane netiesiogiai padrąsino šiam žingsniui, vėliau palaikė ir džiaugėsi“, – apie savo sprendimą pagaliau nusidažyti plaukus rožine spalva anksčiau yra pasakojusi mergina.

Šį kartą K. Meschino pasirinko kardinalų įvaizdį ir pasipuošė itin trumpa prancūziško stiliaus šukuosena su kirpčiukais. To reikėjo norint atgaivinti plaukus po intensyvaus jų dažymo.

„Pirmą kartą nusikirpau taip trumpai. Dabar sau primenu dainininkę Moniką Liu“, – juokėsi ji.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai