Karolina Meschino atvirai apie motinystę: baimes, Cezario pjūvį ir OG Version pagalbą

Karolina Meschino su dukrele / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-30 19:13
„Visiška emocijų karuselė! Motinystė – tai ir didžiulis vargas, ir tuo pačiu tu viską dėl to vaikelio padarysi, norisi būti prie jos prilipus“, – atvirauja sausio 7-ąją mama tapusi influencerė, verslininkė Karolina Meschino (25). Praėjus trims savaitėms po šio gyvenimą pakeitusio įvykio, Karolina dalijasi pirmosiomis patirtimis – apie naktis su naujagime Isabelle, Cezario pjūvį, motiniškus jausmus ir sužadėtinio Dominyko Ježerio-OG Version (23) ramybę auginant pirmagimę.

Mama tapusi Karolina neslepia, kad šis etapas – ir labai įdomus, ir sunkus, ir pilnas pačių įvairiausių emocijų. „O, Dieve, man verkt norisi, aš vis dar negaliu suprasti, kad jau esu mama ir kiekvienąkart kai į ją žiūriu, negaliu patikėti, kad čia mano dukra. Galėčiau kad ir visą parą į ją žiūrėti“, – šypsodamasi su ašaromis akyse prisipažįsta Karolina.

Influencerė atvira – teigiamos emocijos kartais persipina ir su neigiamomis – nerimu, baime, nuovargiu, tačiau tai, svarsto Karolina, turbūt visų pirmąkart mamomis tapusių moterų patirtis.

„Pamačiau tą realybę, apie kurią beveik niekas nekalba, nes dažnai moterys kalba tik apie tą tobuląją dalį – kaip yra nerealu būti mama ir kaip reikia džiaugtis kiekviena sekunde – o aš verkiau visą savaitę kiekvieną dieną, nes pamačiau, kaip tai gali būti ir sunku. Nuovargis, miego trūkumas, ji pati atrodo tokia trapi, kad kartais baiminuosi net būdama namuose, rodos, pavojus už kiekvieno kampo. Baimė, kad gali uždusti, užspringti, atpilti... Tiek daug rūpesčių, o tu tenori pasirūpinti, kad jai viskas būtų gerai, tad nuolat jaudiniesi“, – atvirauja ji.

Karolina Meschino / Asmeninio albumo nuotr.
Karolina Meschino / Asmeninio albumo nuotr.

„Manau, kad visi šie jausmai yra visiškai natūralūs ir kad dauguma mamų tai praeina, bet faktas tas, kad atsiranda labai daug tiek fizinių, tiek psichologinių dalykų, su kuriais reikia susitvarkyti“, – papildo Karolina, pridūrusi, kad būtent su fiziniais dalykais ji jau beveik susitvarkė, o štai psichologiškai dar prireiks laiko viskam suprasti, kaip pavyzdžiui, kad dabar mažylė visiškai priklauso nuo jos, mama jai reikalinga nuolat, tad, svarsto Karolina, vienas iš suvokimų yra būtent tas, kad ji pati, kaip „vienetas“ jau nebeegzistuoja.

K.Meschino paatviravo ir apie naktis su naujagime – pasidžiaugė, kad mažylė rami ir keliasi vos vieną ar dukart per naktį. „Bijau šia tema net kažką sakyt, kad neprisikarksėčiau. Šiąnakt turbūt pasiekėme ir miego rekordą, nes miegojome nuo dvyliktos vakaro iki šešių ryto“, – pasidžiaugė Karolina.

O štai dienų pasitaiko visokių – ir sunkesnių, ir lengvesnių: „Kartais ji visą dieną tarsi nerimauja ir nori dėmesio, o būna tokių dienų, kad jaučiasi visiškai rami. Šiaip ji labai stipri – jau kelia galvą ir turi daug jėgos.“

Nesiryžta parodyti veido

Socialiniuose tinkluose tūkstančius sekėjų turinti Karolina vis dažniau sulaukia klausimo, kada gi pagaliau parodys mergytės veidą – juk iki šio noriai dalindavosi savo nuotraukomis bei svarbiaisi gyvenimo įvykiais, tad gerbėjai itin laukia ir šio jos žingsnio.

„Jeigu nuoširdžiai – man super nejauku, kai klausiate šio dalyko. Kiekvieną dieną kovoju su tuo, kad tikrai žiauriai norisi parodyti, nes tiesiog sprogstu iš laimės ir jos grožio ir norisi tuo pasidalinti, bet tuo pačiu man tai atrodo taip privatu. Atrodo, kad jeigu pasidalinsiu jos nuotrauka, ji nebebus tik mano. Kartu ir norisi pasidalinti, nes visada buvau atvira prieš savo sekėjus, visąlaik džiaugiausi viskuo su jais. Dabar irgi norėtųsi pasidalinti, bet tarsi bijau visokių blogų energijų, aplinkinio blogio, nuo kurio man labai norisi ją apsaugoti“, – atvirauja ji.

Vis dėlto Karolina patikino, kad mergaitės neslėps ir kažkada tikrai pasidalins jos veido nuotrauka, tik kol kas dar nežino, kada tai įvyks.

Karolina šypsosi, kad dabar bene vienas populiariausių jos sekėjų klausimų – kokios gi yra mažosios Isabelle akys, nes dauguma galvoja, kad turėtų būti sodriai rudos, kaip ir jos mamos.

„Čia turbūt populiariausias klausimas, bet... Isabelle akys – ne rudos! Pati negaliu patikėti, kad iš manęs išėjo vaikas su ne rudom akim“, – juokėsi Karolina, patikslinusi, kad kol kas nėra visiškai aišku, kokios spalvos bus mergytės akys ateityje, nes šiuo metu dar sunku suprasti, o naujagimių akių spalva dar gali kisti.

Paklausta, kaip poros katė reagavo į naują šeimos narį, Karolina pasakojo, kad ypatingų reakcijų gyvūnas nerodė ir priėmė mažylę gana neutraliai. Kartais prieina, apuosto, tačiau nei agresijos, nei perdėto susidomėjimo nerodo. Tiesa, kai Isabelle maudoma, katė ateina pasižiūrėti ir mėgsta būti šalia.

Karolina Meschino su dukrele / Asmeninio albumo nuotr.
Karolina Meschino su dukrele / Asmeninio albumo nuotr.

Cezario pjūvis, palikęs randą, bet išgelbėjęs dukrą

K.Meschino pirmagimė pasaulį išvydo po Cezario operacijos. Influencerė atvira – jeigu ne medicinos pažanga, neaišku ar ši istorija būtų su tokia laiminga pabaiga.

„Po operacijos verkiau iš laimės, kad egzistuoja toks dalykas, kaip Cezario pjūvis, nes ji buvo su dukart aplink kaklą apsisukusia virkštele ir neapsisukusi galva žemyn, tad gal net nebūtų išgyvenusi...“ – graudindamasi sako Karolina.

K.Meschino po Cezario pjūvio liko randas – ir kiek didesnis, negu buvo planuota, mat mergytė pasaulį išvydo būdama nemažo – net 58 centimetrų – ūgio. 

Po operacijos dvi dienos buvo labai sunkios, jas Karolina praleido lovoje prijungta prie specialių aparatų. Laimei, tomis dienomis šalia buvo jos sužadėtinis Dominykas, kuris stengėsi pasirūpinti tiek ja, tiek kūdikiu.

Vyrai turi kuo daugiau dalyvauti savo vaiko gyvenime, nes tėtis nėra tiesiog titulas, kurį gauni gimus vaikui.

Moteris prisipažino, kad iki operacijos labai jaudinosi, kad tik viskas praeitų sklandžiai, jautė nervinį drebulį. Jis nepraėjo net vėliau, kuomet mažylė jau buvo jai ant rankų – Karolina atvirauja, kad prireikė ne vienos valandos, kol pavyko visiškai nusiraminti, o štai jos mylimasis pasirodė neįtikėtinai ramus.

„Iš tiesų buvau labai nustebusi dėl Dominyko – jis buvo toks drąsus, toks ramus. Keitė sauskelnes, rengė, prausė – viską darė ir nesakė nei žodžio. Vis dėlto manau, kad vyrai ir turi kuo daugiau dalyvauti savo vaiko gyvenime ir kad tėtis nėra tiesiog titulas, kurį gauni, kai gimsta vaikas. Šį titualą reikia užsitarnauti savo dėmesiu, rūpesčiu ir meile“, – svarsto ji.

Karolina su šypsena pridūrė, kad moterys tikrai stiprios ir viską galėtų pasidaryti pačios, tačiau taip elgtis tikriausiai nereikėtų, atvirkščiai – geriau stengtis vyrus kuo daugiau įtraukti į vaikų auginimą ir atsakomybes. 

Karolina Meschino ir Dominykas Ježerys-OG Version su dukrele Isabelle / Soc. tinklų nuotr.
Karolina Meschino ir Dominykas Ježerys-OG Version su dukrele Isabelle / Soc. tinklų nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Karolina Meschino ir trepo muzikos atlikėjas Dominykas Ježerys-OG Version tėvais tapo sausio 7-ąją.

Mergaitė į šį pasaulį atkeliavo Vilniaus gimdymo namuose, ji gimė būdama 3720 kg svorio ir 58 cm ūgio. 

Kad laukiasi mergaitės K.Meschino sužinojo anksti. Šia žinia, ir tuo, kad jai bus atliktas Cezario pjūvis, ji pasidalijo ir su gerbėjais – operacija buvo numatyta todėl, kad iki pat paskutinių dienų mergaitė neapsivertė į natūraliam gimdymui tinkamą padėtį. 

Karolina atviravo, jog nėštumas jai buvo išskirtinė patirtis ir ji išgyveno visą jausmų amplitudę. Besilaukdama penktąjį mėnesį ji atvirai džiaugėsi kasdien atrandanti savyje vis daugiau stiprybės ir dėkojo už ją supančią artimųjų meilę. 

Sunkiausia, pasak Karolinos, buvo išlaikyti paslaptį apie vaikelį. Savo laime, vos sužinojusi, kad laukiasi, per anksti ji nenorėjo dalytis.

„Žinojo mano šeima ir pačios geriausios draugės. Tais žmonėmis aš visada pasitikėjau, todėl nuo jų nieko neslėpiau“, – yra atviravusi Karolina.

Karolina Meschino su dukrele / Asmeninio albumo nuotr.
Karolina Meschino su dukrele / Asmeninio albumo nuotr.

Naujausi straipsniai