Karolina Meschino atskleidė, kokius filmus žiūrėdama kankinasi

Karolina Meschino / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-19 21:48
Į geriausio lietuviško filmo „Šventasis“ premjerą kartu su mylimuoju Jonu Misevičiumi atskubėjusi socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino neslepia – jos gyvenime kinas užima tikrai svarbią vietą.

„Tai – didžiulis mano pomėgis. Paskutiniuosius dešimt metų gyvenu netoli Vingio kino teatro, tai nėra filmo, kurio nebūčiau mačiusi. Nuo animacinių filmukų iki siaubo filmų – labai mėgstu žiūrėti filmus ir eiti į kino teatrą“, – pasakojo ji.

Karolina teigė, kad filmus renkasi pagal nuotaiką. „Jeigu man liūdna, žiūriu liūdnus filmus, o sekmadieniais labai mėgstu šeimos, animacinius, linksmus filmus, komedijas. Jei reikėtų išskirti nemėgstamiausią žanrą, tuomet tai būtų siaubo filmai. Bet vis tiek galiausiai pro pirštus, užsidengusi veidą ir galvą pakišusi po kapišonu atsikankinu ir juos pažiūriu“, – juokėsi mergina.

Socialiniuose tinkluose itin populiari mergina pasakojo, kad rinkdamasi filmus atsižvelgia į draugų rekomendacijas. „Man labai įdomus ir lietuviškas kinas. Jei kas matė ir išgiria labiau nišinius filmus – būtinai nueinu. Nesu didelė jų superfanė, man labiau patinka lietuviškos komedijos, tačiau esu mačiusi tikrai labai daug lietuvių kūrinių. Ypač daug tikiuosi būtent iš „Šventojo“. Apie jį daug girdėjau, o ir Marius Repšys man labai patinka“, – prieš premjerą kalbėjo Karolina.

Paklausta ar svajoja pati atsidurti didžiajame ekrane, K. Meschino išliko taktiška: „Esu turėjusi porą pasiūlymų, bet bijau. Man tai atrodo toks didelis dalykas, į jį žiūriu labai atsargiai. Gal kada nors, niekas nežino. Žinoma, būtų smagu.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai