Karolina Meschino 25-ąjį gimtadienį pasitinka karantine: „Po krizės tapsime stipresni“

Karolina Meschino/ Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Gabrielė Valaitytė
Publikuota: 2020-03-20 09:03
Iš kelionės po Kaliforniją ir Barbadoso paplūdimius neseniai grįžusi influencerė Karolina Meschino iš karto save izoliavo ir karantino sąlygomis gyvena jau kurį laiką. Karantine Karolina pasitinka ir 25-ąjį jubiliejų. „Planavau surengti didelį vakarėlį, tačiau dabartinė situacija planus pakoregavo“, – sako ji ir priduria, jog džiaugiasi galėdama šią šventę sutikti tik su artimiausiais žmonėmis.

Kovo 20-ąją gimtadienį švenčia ne tik Karolina, bet ir jos mylimasis Dominykas. „Švęsime kartu, planuojame vykti į sodybą su mano šeima. Jie po bendros mūsų kelionės irgi saviizoliavosi. Artimieji vieninteliai, su kuriais palaikome fizinį kontaktą, tačiau gimtadienio dieną – tai patys svarbiausi žmonės. Valgysim Ali šokoladinės atsiųstus saldumynus ir džiaugsimės vienas kito kompanija“,  – apie gimtadieninius planus Žmonės.lt pasakoja Karolina.

Karolina Meschino ir Dominykas Ježerys/ Socialinių tinklų nuotr.
Karolina Meschino ir Dominykas Ježerys/ Socialinių tinklų nuotr.

Saviizoliacijoje jau kurį laiką leidžianti K. Meschino prisipažįsta, kad labiausiai pasiilgsta paprastų dalykų: išėjimų į kiną, pasivaiksčiojimų mieste, gamtoje.

Tiesa, Karolina įžvelgia ir teigiamą karantino pusę. Ji džiaugiasi pasaulio sustojimu. 

„Jaučiuosi dvejopai, kartais užsimąstau apie viską, kas vyksta ir galvoju, kiek ilgai tęsis ši situacija, kaip tai paveiks mūsų gyvenimus ir darbus, tačiau džiaugiuosi šiuo pasaulio sustojimu, panašu, kad tiek mums, tiek gamtai to seniai reikejo. Laiko atsigręžti į save ir tai, kas iš tikrųjų svarbu. Man patinka, kad šiuo laikotarpiu visi nusigręžiame nuo materialių dalykų.

Karolina Meschino su šeima/ Socialinių tinklų nuotr.
Karolina Meschino su šeima/ Socialinių tinklų nuotr.

 

Manau, jog po šios krizės atsigausime ir tapsime stipresni, su naujais, geresniais įpročiais. Visi permąstysime savo vertybes. Visgi, man neramu kaip ši situacija paveiks pensininkus, mažuosius verslininkus, kaip su situacija teks susitvarkyti medikams, todėl dabar labiau nei bet kada reikia pasirūpinti vieni kitais. Labai džiaugiuosi pradėta iniciatyva stipruskartu.lt. Prisijunkite ir padėkite“, – ragina žinoma mergina.

 

Karolina Meschino/ Socialinių tinklų nuotr.
Karolina Meschino/ Socialinių tinklų nuotr.

Karolina sako, kad sėdint namuose galima nuveikti šimtus dalykų, kuriems per skubėjimą paprasčiausiai ankščiau neturėjote laiko, tačiau ji pabrėžia, kad šiuo keistu metu – taip pat niekas nedraudžia ilsėtis.

„Dabar visi turime laiko užsiimti įvairiausiomis veiklomis: susitvarkyti namus, perrūšiuoti senus daiktus, peržiūrėti spintą, žiūrėti filmus, serialus, skaityti knygas, išmokti to, kam anksčiau nerasdavome laiko.

Karolina Meschino/ Socialinių tinklų nuotr.
Karolina Meschino/ Socialinių tinklų nuotr.

Pavydžiui, groti instrumentu ar pradėti sportuoti: YouTube galima rasti daug sporto treniruočių, įvairių šokių pamokų. Taip pat galima užsiimti rankdarbiais, žaisti stalo žaidimus, kurti ateities planus ir projektus, darbuotis iš namų...Svarbu nepamiršti, jog šiuo metu galima ir nieko neveikti, patinginiauti. Dabar galime pajusti ir didžiulį socialinį spaudimą produktyviai leisti laiką, todėl noriu priminti, kad nueiti 19 val. į balkoną paploti visiems dirbantiems dėl mūsų gerovės yra pakankamas visos dienos planas. Susitinkam balkonuose!“, – sako Karolina.

Naujausi straipsniai