Karlas Lagerfeldas nepasirodė naujausios „Chanel“ kolekcijos pristatyme

Karlas Lagerfeldas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-23 17:49
Antradienio vakarą Paryžiuje įvyko kone laukiamiausias mados renginys – „Chanel“ pristatė 2019 metų pavasario ir vasaros kolekciją. Prancūzų mados namai dar kartą sužavėjo išskirtiniu skoniu, mados suvokimu ir subtilumu. Išskirtiniame renginyje netrūko ir garsių veidų: šou stebėjo aktorės Kristen Stewart, Tilda Swinton, dainininkas Pharrellas Williamsas.

Tiesa, labiausiai užsienio portalai aptarinėja visai ne modelius, žingsniavusius podiumu, o Karlo Lagerfeldo nepasirodymą šou pabaigoje. Mados korifėjus, jau 35-erius metus esantis „Chanel“ mados namų kūrybos vadovu, nėra iš tų, kuris garsėtų, kaip besislepiantis nuo žmonių ar fotografų blyksčių. 

„Chanel“ 2019 pavasaris-vasara / „Scanpix“ nuotr.
„Chanel“ 2019 pavasaris-vasara / „Scanpix“ nuotr.

Vietoj jo, šou pabaigoje pasirodė „Chanel“ mados studijos direktorė Virginie Viard, esanti Karlo Lagerfeldo dešinioji ranka. Šou stebėję žiūrovai sunerimo – o kur pats mados dievas?

Mados namai išplatino pranešimą, kad kūrybos vadovas „jaučiasi pernelyg pavargęs, todėl jis pats paprašė Virginie Viard žengti podiumu su paskutiniu modeliu ir perduoti linkėjimus svečiams“.

„Chanel“ 2019 pavasaris-vasara / „Scanpix“ nuotr.
„Chanel“ 2019 pavasaris-vasara / „Scanpix“ nuotr.

Nenuostabu – juk Karlui Lagerfeldui jau 85-eri, tačiau darbų jam, kaip visada, netrūksta.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai