Karlas Lagerfeldas išbarė Kim Kardashian, kad ji puikuojasi savo deimantais

Karlas Lagerfeldas išbarė Kim Kardashian, kad ji puikuojasi savo deimantais / „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-05 08:32
Mados ikona Karlas Lagerfeldas antradienį išbarė Kim Kardashian už puikavimąsi savo turtais, praėjus dienai po apiplėšimo grasinant ginklu Paryžiuje, kur televizijos realybės šou žvaigždė neteko 10 mln. JAV dolerių vertės papuošalų.

„Negalima eksponuoti savo turtų ir tada stebėtis, kad yra žmonių, kurie nori jais su tavimi pasidalinti“, – sakė dizaineris žurnalistams po „Chanel“ madų šou.

Karlas Lagerfeldas pirmadienį, po apiplėšimo prabangiuose apartamentuose, parašė Kim Kardashian tokio turinio žinutę; „Brangioji Kim, mes visi esame su tavimi“.

Bet jis taip pat sukritikavo įžymybę už tai, kad ji per daug puikuojasi savo papuošalais prieš daugiau nei 100 mln. savo gerbėjų socialiniuose tinkluose.

„Jeigu jau esi tokia garsi ir visus savo papuošalus eksponuoji internete, tada turi pasirinkti tokius viešbučius, kuriuose niekas negalės net prisiartinti prie tavo kambario“, – sakė jis.

Praėjusią savaitę Kim Kardashian internete paskelbė savo žiedo su deimantu, kuris vertinamas 4 mln. eurų, nuotrauką. Šis žiedas ir kiti 5 mln. eurų vertės papuošalai buvo pavogti iš jos apartamentų per apiplėšimą anksti ryte.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

„Manau, kad tai labai blogai Paryžiui, bet negaliu suprasti, kodėl ji buvo viešbutyje be apsaugos“, – sakė Karlas Lagerfeldas po apiplėšimo, apie kurį pranešė viso pasaulio žiniasklaidos priemonės.

Amerikos repo superžvaigždės Kanye Westo žmona ir dviejų vaikų motina į Prancūzijos sostinę buvo nuvykusi stebėti mados savaitės renginių, tarp jų – „Balenciaga“ ir „Givenchy“ šou.

83 metų vokiečių kilmės mados kūrėjas ir fotografas, dėl savo meistriškumo mados pasaulyje vadinamas Kaizeriu, anksčiau palankiai atsiliepė apie Kim Kardashian ir jos šeimą.

Šią vasarą jis amerikiečių žurnalui „Harper's Bazzar“ net surengė fotosesiją, kurioje įamžino, kaip Kanye Westas mobiliuoju telefonu fotografuoja ant lovos išsirangiusią Kim.

Kim Kardashian sesuo Kendall Jenner pernai demonstravo „Chanel“ mados namų aukštosios mados drabužius. Žinoma, kad ir jos motina Kris Jenner taip pat yra „Chanel“ mados namų klientė.

Karlas Lagerfeldas anksčiau yra sakęs, kad „Kim prie grožio ir mados pasaulio prisidėjo parodydama, kad nereikia būti super liekna ir labai aukšta, kad būtum graži“.

„Man labai patinka jos motina ir aš dievinu jos mažąją seserį Kendall. Kitų šios pritrenkiančios šeimos narių aš nepažįstu“, – sakė jis apie garsenybių gyvenimus rašančiai svetainei „Page Six“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai