Karklės festivalyje liūtis nutraukė Jazzu ir Leono Somovo koncertą

Justė Arlauskaitė-Jazzu / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2014-08-15 22:01
Penktadienį festivalyje „Karklė Live Music Beach“ turėjęs koncertuoti Justės Arlauskaitės-Jazzu ir Leon Somovo duetas savo pasirodymą nutraukė. Paplūdimio scenoje muzikantams tęsti programą sutrukdė smarkus lietus.

Žmonės.lt jau rašė, kad iš viso pajūryje vykstančiame festivalyje „Karklė Live Music Beach“ susirinkti planavo per 15 tūkst. žmonių. Tai – bene gausiausiai šią vasarą lankomas festivalis. 

Dėl tokio žmonių antplūdžio nuo pat ryto Palangos plente ir posūkyje į Karklę driekėsi beveik 8 km eilė, kurioje teko lūkuriuoti net ir kelias valandas.

Vakare festivalio lankytojai susidūrė su naujais nemalonumais: savo koncertą jau stovėdami scenoje ir atlikę dalį programos nutraukė Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Leonas Somovas.

Pradėjusiems pasirodymą muzikantams koją pakišo itin smarki Karklę skalaujanti liūtis. Sunkūs audros debesys su žaibais atslinko iš jūros pusės.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Žmonės.lt žiniomis, koncertas buvo nutrauktas, nes liūties vanduo pavojingai susikaupė ant muzikinės scenos stogo. „Leon Somov&Jazzu“ koncertas buvo atšauktas dėl muzikantų saugumo. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai