„Karklės“ festivalyje – Lietuvos muzikos žvaigždės ir Marijono pažadas: „Koncertas bus tarsi seksas“

Marijus Mikutavičius / Dainiaus Čėplos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-16 00:12
Šeštadienio vakarą muzikos ir menų festivalyje „Karklė Live Music Beach 2015“ atiduota duoklė lietuviškos muzikos gerbėjams.
Dainiaus Čėplos nuotr.
Dainiaus Čėplos nuotr.

Prie pagrindinės scenos susirinkusi minia galėjo mėgautis „Leon Somov & Jazzu“ duetu, kuris džiaugėsi klausytojais, po vakarykščių pramogų radusiais jėgų ateiti pasiklausyti jų, o po kelias valandas trukusios pertraukos pasimėgauti Jurgos Šeduikytės ir Marijono Mikutavičiaus muzikiniais šou.

TAIP PAT SKAITYKITE: Diena Karklės festivalyje: nuo katapultų ir hamakų iki apsipirkimo turguje

Šeštą vakaro prasidėjusiame Lietuvos muzikos padangės įžymybių „Leon Somov & Jazzu“ koncerte Karklės festivalio lankytojus džiugino tiek senos dueto dainos, tiek kūriniai iš naujausio albumo „Istorijos“.

Pasirodymo pradžioje Jazzu džiaugėsi susirinkusia nemaža gerbėjų minia prie pagrindinės festivalio scenos.

Dainiaus Čėplos nuotr.
Dainiaus Čėplos nuotr.
Dainiaus Čėplos nuotr.
Dainiaus Čėplos nuotr.

Skambant dainai „Sugalvoki norą“ Jazzu paragino šokančius ir atlikėją plojimais palaikančius gerbėjus užsimerkti ir susimąstyti apie tai, ko jie norėtų tą akimirką.

Jazzu neslėpė džiugesio dėl puikaus šių metų Karklės festivalio oro ir džiaugėsi, kad praėjusių metų liūtis Baltijos jūros pakrantės šiais metais nepasiekė.

Dainiaus Čėplos nuotr.
Dainiaus Čėplos nuotr.

Paplūdimio šou prie Baltijos jūros Jurgos ritmu

Paplūdimio scenoje devintą valandą Karklės festivalio dalyvių minia mėgavosi dar vienos Lietuvos scenos žvaigždės Jurgos koncertu. Atlikėjai minia Baltijos jūros paplūdimyje negailėjo ovacijų ir mėgavosi tiek senesniais, tiek naujesniais dainininkės kūriniais.

Dainiaus Čėplos nuotr.
Dainiaus Čėplos nuotr.

Lyriškomis dainomis lietuvių ir anglų kalbomis Jurga bandė kartu sukurti ir šokių atmosferą, ir saulėtekiui tinkančią susimąstymo nuotaiką.

Publika Marijono dainas traukė lyg parepetavusi

Marijono Mikutavičiaus koncertas tapo vienu ryškiausių festivalio akcentų. Šeštadienį kelios minutės po dešimtos vakaro pagrindinėje scenoje prasidėjęs vieno populiariausių Lietuvos dainininkų pasirodymas sutraukė daugumą festivalio publikos ir tapo puikiu pasirengimu „Marijono Mikutavičiaus 3D Show“ koncertams, kurie arenose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje vyks gruodžio mėnesį.

Dainiaus Čėplos nuotr.
Dainiaus Čėplos nuotr.

Minia scenos link pradėjo plaukti likus geram pusvalandžiui iki koncerto pradžios, o Marijonui pasirodžius scenoje, visa likusi festivalio teritorija neįprastai ištuštėjo.

Savo pasirodymą M.Mikutavičius pradėjo  hitu „Balintos sienos“. Jam akompanavo dainos bendraautorius Vytautas Bikus. 

Lyriška pradžia  – gana neįprastas sprendimas dainininkui, kuris mėgsta nuo pirmo kūrinio publiką pastatyti ant blakstienų. Tačiau eksperimentas pavyko – saulės ir jūros per dieną persisotinusi minia mielai sukramtė netikėtą romantikos dozę.

„Šiandien koncertas bus tarsi seksas: iš pradžių – švelnumas, gražūs žaidimai ir bučiniai, bet po to mes varysim taip, kad visi išprotėsime“, – koncerto strategiją publikai paaiškino Marijonas ir pratęsė švelniąją liniją – suskambo „Drąsių  nieks nežudo“. Ekranuose  pasirodė dainos klipas, kuriame filmavosi  ir M.Mikutavičiaus mylimoji Ieva Daugirdaitė.

Dainiaus Čėplos nuotr.
Dainiaus Čėplos nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Festivalis „Karklė“: ūžiantis palapinių miestelis, linksmybės pliaže ir garsūs atlikėjai

Kaip Marijonas ir žadėjo, lėtas dainas keitė vidutinio tempo kūriniai. Skambėjo „Atidaryk duris“, „Nr.1“ ir  „Nebetyli sirgaliai“.  Ar reikia sakyti, kad pasigirdus pirmiesiems krepšinio himno akordams publika pašėlo? 

Užkulisiuose savo pasirodymo laukę užsienio grupių nariai su lengvu pavydu klausėsi, kaip  daugiatūkstantinė minia  traukia dainą, tarsi būtų surepetavęs choras dalyvaujantis dainų šventėje.

„Pakeliui namo“, „Ar mylit ją jūs?“, „Ar mylėsi tu mane?“, „Pasveikinkit vieni kitus“ –  Marijonas nedavė publikai  nė minutės atsikvėpti, bet jai to atrodo nė nereikėjo. Koncerto pradžioj pakilęs rankų miškas taip ir nenusileido iki paskutinių akordų.

Dainiaus Čėplos nuotr.
Dainiaus Čėplos nuotr.

Bisui M.Mikutavičius pasiliko  hitą „Dabar geriausi mūsų vakarai“ ir  tai, be ko koncertas būtų tarsi šaltibarščiai be burokėlių. Bandykite spėti, tačiau prizo už teisingą atsakymą nėra. Žinoma, tai – „Trys milijonai“. 

Daina, kuri ant kojų pastatė net tuos, kurie ant jų jau nebepastovėjo. Teisybės dėlei, reikėtų pasakyti, kad tokių buvo nedaug, nes  „Karklė Music Beach“ publika, buvo tokia, apie kokią svajoja kiekvienas dainininkas.

„Jei dabar visas pasaulis mirtų ir liktų tik Karklė, ateinančioms kartoms mes turėtume žvėriškai gerą genofondą“, – atsisveikindamas sakė M.Mikutavičius.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Karklės“ festivalyje naktį šėlo britų įžymybės „Rudimental“: DJ Locksmith publikai parodė sūnų

Daugiau naujienų apie festivalį „Karklė 2015“ skaitykite čia. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai