Karklės festivalį merkė liūtis: palapinių miestelis skendo vandenyje, automobiliai klimpo purve

Palapinių miestelyje - tvanas / Žmonės.lt skaitytojų nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2014-08-16 17:41
Pajūryje skambančio festivalio „Karklė Live Music Beach“ dalyvius ir toliau kankina nesibaigiantys lietūs: palapinių miestelį užliejo vanduo, purve bejėgiškai klimpo automobiliai.

Žmonės.lt jau rašė, kad festivalis „Karklė Live Music Beach“ laukė per 15 tūkst. festivalininkų. Dar penktadienį kelyje nusidriekė bene 8 km ilgio automobilio spūstis.

Vėliau pokštavo gamtos stichijos – savo koncertą dėl audringos liūties vidury pasirodymo nutraukė Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Leonas Somovas

Karklę smarki liūtis skalavo visą penktadienį, tačiau melomanams tai nekliudė šėlti muzikos žvaigždžių koncertuose. 

Šeštadienį orai čia – permainingi: nors rytą lietus tebepliaupė it iš kibiro, dieną kelissyk danguje pasirodė saulė. Tiesa, trumpam – ją nuolat pridengia debesys, iš kurių ir vėl pasipila smarkus lietus. Neapsieita be griaustinio, žaibų.

Tokia liūtis sudarė daug nepatogumų festivalio lankytojams. Antai palapinių miestelis nuo lietaus užlietas taip smarkiai, kad vaizdelis priminė tvaną, dalis festivalio lankytojų neapsikentę nepatogumų paliko renginį. Tiesa, ir tai padaryti nebuvo lengva: išvažiuojantys automobiliai bejėgiškai klimpo purve. 

Žmonės.lt skaitytojų nuotr.
Žmonės.lt skaitytojų nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai