„Karklė Live Music Beach 2017“: skambiais vardais papildyta finalinė festivalio programa

Grupė „Flaxen Beats“ / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-25 15:47
Vienintelis Lietuvoje festivalis ant jūros kranto „Karklė Live Music Beach“ paskelbė galutinį atlikėjų sąrašą, kuris pasipildė dar keliais gerai žinomais vardais. Kartu festivalis praneša, kad lankytojai galės įsigyti ir vienos dienos bilietus.

Ryškiais „Karklė Live Music Beach 2017“ muzikinės programos akcentais tapo didžiosiose scenose pasirodysianti Lietuvos elektroninės muzikos pažiba „Electronic I“ ir prieš kelerius metus Latvijos garbę „Eurovizijoje“ gynę išradingieji „PeR“, kurių pavadinimas yra „Please Explain the Rhythm“ trumpinys.

„Tuborg“ pliažo klube festivalininkus šokdins tūkstančiais nemiegotas naktis skaičiuojantys Andrius Rio, „Flaxen Beats“, „House Brothers“ ir DJ Averjano. Čia taip pat pasirodys ir galingu vokalu bangas kels „Lietuvos balso“ nugalėtoja Justina Budaitė.

Julijos Tamulevičiutės nuotr.
Julijos Tamulevičiutės nuotr.

Audringą savaitgalį sekmadienį užbaigs aktorius Kostas Smoriginas ir drąsiai savo jautrią sielą klausytojams atveriantis Kazimieras Likša.

„Žvelgiant į šių metų programą, vienas pirmųjų į galvą šaunančių apibūdinimų yra „stipru“. Atlikėjų sąrašas yra puikiai subalansuotas ir kiekvienas čia ras sau patinkančios muzikos. Neabejoju, kad, kaip ir žadėjome, išlaikysime festivalio dalyvius ant kojų iki aušros, todėl patariu tikrai gerai išsimiegoti iki festivalio“, – kalbėjo „Karklė Live Music Beach“ organizatorius Marius Tumšys.

Manto Repečkos nuotr.
Manto Repečkos nuotr.

Anksčiau skelbta, kad „Karklė Live Music Beach 2017“ pasirodys tokios Lietuvos ir užsienio muzikos pasaulio žvaigždės kaip „SEL“, „Leon Somov & Jazzu“, Mike Perry, islandai „Vök“, „BIX“, „Naktinės Personos“,Lilas ir Innomine“, Radistai, Manfredas, „Weiss“, „Lemon Joy“, „Biplan“, „Žalvarinis“, Mahmut Orhan, Aron Chupa ir kiti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai