Karjeros pradžioje modelį Carą Delevingne vargino streso sukeltas bėrimas

Cara Delevingne / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-18 17:11
Britų modelis ir aktorė Cara Delevingne (23 m.) savo karjeros ant podiumo pradžioje jausdavo tokį didžiulį stresą, kad per kolekcijų pristatymus užkulisiuose jai prasidėdavo psoriazinis bėrimas.

Juostos „Popieriniai miestai“ („Paper Towns“) žvaigždė neseniai paneigė pranešimus, kad atsisako modelio darbo ir ketina visą dėmesį skirti aktorystei.

Tačiau atviras Caros interviu „The Times“, kuriame ji papasakojo apie savo karjeros pradžią, rodo, kad ji vis dėlto turi abejonių, ar toliau pozuoti fotografams bei vaikščioti podiumu.

Cara Delevingne sakė: „Po kurio laiko dėl modelio darbo ėmiau jaustis šiek tiek tuščia. Jis visiškai neskatino manęs augti. Ir aš tam tikra prasme užmiršau, kokia jauna esu. Jaučiausi tokia sena“.

„Tai buvo kova ir nuolatinis bėgimas mėnuo po mėnesio. Nuolat ant ribos. Kalbu ir apie psichinę būklę, nes jei nekenti savęs, savo kūno ir savo išvaizdos, viskas tik blogėja“, – sakė ji.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Pasak Caros Delevingne, kaskart žengdama ant podiumo ji jausdavosi siaubingai dėl streso išprovokuotos psoriazės.

„Žmonės užsimaudavo pirštines ir nenorėdavo prie manęs prisiliesti, nes galvodavo, jog tai gal kokie raupsai ar kažkas panašaus“, – sakė ji.

Be nuolatinio streso, aktorė taip pat jautė didžiulį diskomfortą, kai būdama labai jauna turėdavo pozuoti itin seksualioms reklamos kampanijoms.

„Esu šiek tiek feministė ir tai verčia mane blogau jaustis. Tai siaubinga ir bjauru. Kalbame apie jaunas merginas. Pradedi, kai esi išties jauna, ir tu darai, su tavimi daro... nelabai gražius dalykus“, – sakė Cara Delevingne.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai