Karjerą baigiantis Darvydas Šernas: „Kartą tapęs futbolininku, juo liksi visą gyvenimą“

Darvydas Šernas su žmona Sandra ir vaikais / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-06 10:36
Vienas garsiausių šalies futbolininkų – Darvydas Šernas – savo karjeros pabaigą pažymės surengdamas kalėdinį vaikų futbolo turnyrą Vilniuje. Šventiniame turnyre rungtyniaus per 170 vaikų ir profesionalių futbolininkų komanda, prie kurios prisijungs ir pats D. Šernas.

„Vieną savo gyvenimo puslapį jau beveik užverčiau, tačiau iš futbolo pasitraukti nežadu. Kartą tapęs futbolininku, juo liksi visą gyvenimą. Karjeros pabaigoje natūraliai ateina noras pasidalinti savo patirtimi ir prisidėti prie to, kad Lietuvos futbolo ateitis būtų kuo šviesesnė. Šis turnyras – vienas iš žingsnių šio tikslo link“, – sako buvęs Lietuvos futbolo rinktinės žaidėjas, pelnęs ir geriausio Lietuvos futbolininko vardą.

Šeštadienį Baltijos futbolo akademijos (BFA) manieže įvyks pirmasis Darvydo Šerno vardo vaikų futbolo turnyras sulauksiantis net 15-os vaikų futbolo komandų iš visos Lietuvos.

Trijose amžiaus kategorijose varžysis 7–11 metų vaikai, o turnyrą vainikuos apdovanojimai ir nuotaikingos finalinės rungtynės, kuriose geriausi vaikų komandų žaidėjai turės galimybę sužaisti su profesionalių futbolininkų komanda. Į aikštę išbėgs ir pats Darvydas Šernas.

Turnyras prasideda 9:00 ir tęsis iki 13:00.

Naujausi straipsniai