Kariuomenės savanoris Ignas Krupavičius su Vaida Kazakauskyte laisvalaikį leido filmo premjeroje

Vaida Kazakauskytė ir Ignas Krupavičius / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Trečiadienio vakarą Vilniuje vykusioje Dexterio Fletcherio juostos „Erelis Edis“ premjeroje buvo galima sutikti daugybę žinomų svečių. Raudonu kilimu žengė ir pastaruoju metu retai viešumoje matomas, šiuo metu karinę tarnybą einantis laidų vedėjas Ignas Krupavičius. Į filmo premjerą jis atvyko su drauge Vaida Kazakauskyte.

Daugelis nustebo pamatę Igną renginyje. Net ėmė klausinėti, ar šis jau baigė karinius mokymus. Tačiau žinomas laidų vedėjas patikino, kad kol kas nuėjęs pusę kelio mesti jo nežada. Jam liko dar penki mėnesiai tarnybos, o renginyje jis apsilankė laisvu metu, turėdamas pertrauką.

„Kasdien darbo dienomis vakare turime maždaug dvi laisvas valandas. Tuomet yra laisvas laikas ir paprašius galima gauti leidimą kur nors išvykti. Žinoma, turi būti rimtesnė priežastis, ne tik nueiti į parduotuvę“, – Žmonės.lt linksmai pasakojo Ignas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dexterio Fletcherio filmo „Erelis Edis“ premjera Vilniuje: raudonas kilimas ir britiškas humoras

Pasak jo, išvykti tenka anaiptol ne kasdien, tačiau kartais norisi ir ištrūkti, ir „pasižmonėti“.

„Įprastai laisvu metu įsikišu kištukus į ausis ir skaitau knygą. Mūsų daug, vienoje vietoje 17, todėl visuomet yra to lengvo chaoso. Išnaudodamas laisvas minutes einu sportuoti, pažiūriu žinias. Netrunka tos porą valandų prabėgti“, – sakė jis.

 

Ignas Krupavičius ir Vaida Kazakauskytė / Teodoro Biliūno / 15min nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Žurnalo „Žmonės“ gimtadienyje raudonu kilimu žengė šimtai išsipusčiusių svečių

Ignas sako, kad šie keli mėnesiai karinėje tarnyboje jam davė labai daug – išugdė naujus įpročius, išmokė disciplinos, privertė permąstyti vertybes. „Mane, kaip sakau, „surinko“, iki tol buvau palaida bala. Atsirado ritmas, susitvarkė skrandžio problemos. Nebevalgau bet ko ir bet kada, nevalgau prabėgom. Džiaugiuosi, kad ėmiau reguliariai sportuoti, tai tapo sveiku įpročiu“, – pasakojo Ignas.

Vis dažniau aktyvų gyvenimo būdą jis renkasi net susitikęs su drauge Vaida. Jiedu drauge pradėjo bėgioti, savaitgaliais neretai ištrūksta į gamtą.

„Dar vienas dalykas – ėmiau labai tvarkytis. Jeigu namuose nepaklota lova, būtinai turiu ją tuojau pat pakloti, turi būti tvarka. To anksčiau nebuvo, todėl manau, kad tai – labai gera mokykla. Turėjau tarnauti prieš 10 metų, tačiau taip atsitiko, kad dariau viską, kad netarnaučiau. Tam tikra prasme dabar tą skolą grąžinu ir labai tuo džiaugiuosi. Karinė tarnyba man yra asmeninis iššūkis“, – sakė Ignas.

Keturis mėnesius stovykloje praleidęs laidų vedėjas sako iš naujo ėmė vertinti šeimą, artimuosius ir laiką, skirtą pabūti su jais, taip pat – tokius dalykus kaip maistas, miegas, sportas. „Kiekviena minutė tampa labai svarbi. Stengiuosi išnaudoti bet kurią laisvą akimirką“, – sakė jis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Į „Erelio Edžio“ premjerą atvyko ir antro vaiko besilaukianti Ieva Prudnikovaitė

Vilniuje – iškilminga Dexterio Fletcherio filmo „Erelis Edis“ premjera (109 nuotr.)
+103

 

Skaitykite daugiau