Kariškis Rokas Čepononis: „Psichologė man padėjo atsikratyti įskiepytų kompleksų, kad vyras turi būti kietas“

Inetos Puzaraitės-Žvagulienės šeimos fotosesija/„Charizma photography“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-17 14:51
Irūna Puzaraitė-Čepononienė – viena mylimiausių televizijos laidų vedėjų ir atlikėjų. Prieš pusę metų moteris su vyru Roku susilaukė antrojo vaikelio.

„Negaliu patikėt, kad tas mažas vaikas paskutinį kartą yra man ant rankų. Kad paskutinį kartą jį maitinu. Man skauda širdį, kad nebebus gugu, o jau bus „mama“, „tėti“. Labai vertinu kiekvieną akimirką ir nenoriu, kad vaikai užaugtų. Kiti žmonės negali susilaukti vaikų, todėl juos turėti yra apdovanojimas. Todėl jei sunku, sukąsk dantis, tai praeis”, – sako Irūna.

Irūnos vyras Rokas – kariškis, jis išėjo tėvystės atostogų. Tačiau vyras atvirai pasakoja apie tai, jog iki šiol namuose galioja tam tikros kariuomenei būdingos taisyklės.

Irūna Puzaraitė-Čepononienė su vyru Roku/Organizatorių nuotr.
Irūna Puzaraitė-Čepononienė su vyru Roku/Organizatorių nuotr.

„Man nesuvokiama, kaip reikia kelis kartus kartoti. Jei sutarėm, vadinasi, taip ir vyksta viskas. Keli pasirinkimai – nepatinka, aplink, žengte marš, ir viskas. Labai paprasta. Aišku, kitiems atrodo, gal čia labai griežtai. Kad ir kaip nenorėčiau, parsinešu tą kariuomenę ir namo”, – atvirauja Rokas Čepononis. 

Irūna Puzaraitė – Čepononienė
Irūna Puzaraitė – Čepononienė

Vyras pasakoja ir apie savo charakterio pasikeitimus bei švelnėjantį būdą jam tapus tėčiu bei prisipažins, kad tam daugiausia įtakos turėjo jo apsilankymas pas psichologą. „Turėjau galimybę nueiti pas psichologę. Ir ji man padėjo atsikratyti vaikystėje įskiepytų kompleksų. Ar tai auklėjimas buvo, ar iš kiemo laikų atėjo supratimas, kad vyras turi būti kietas. Ji išmokė atsiverti, nebijoti savęs – esu, koks esu. Gyvenimo kokybė pagerėjo 100 kartų. O, atsiradus vaikams, tapau laisvas. Kai gimė vaikai, labai verkiau, tapau jautrus”, – sako Rokas.  

Ar planuoja pora trečiąjį kūdikį? Kokią naują veiklą jiedu pradėjo drauge? Ir dėl ko šiandien labiausiai išgyvena Irūna? Jau šį antradienio vakarą, 20 val., per LNK, laidoje „Bus visko“. 

Naujausi straipsniai