Karingieji švedai „Sabaton“ buvo apstulbinti Vilniaus sunkios muzikos gerbėjų armijos

Koncerto akimirka / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-03-25 23:53
Nepaisant nesėkmės pakeliui į Vilnių, kuomet Lenkijoje dėl sulūžusio autobuso liko dvi apšildančios grupės, „power metal“ atstovai iš Švedijos „Sabaton“ sugebėjo iš proto išvesti Lietuvos publiką. Jos reakcija į grupės pasirodymą pradžioje sutrikdė ir muzikantus. Vėliau švedai kelis kartus kartojo, kad tokio sutikimo tikrai nesitikėjo.

Švedai „Sabaton“ koncertinio turo „Swedish Empire Tour 2013“ kelionę pradėjo nuo kaimyninės Lenkijos. Tačiau iškart pasuko kita kryptimi.

Per mėnesį atlikėjai aplankė beveik visus Europos sunkiosios muzikos mylėtojus, o pirmadienį pagaliau pasiekė ir Vilnių.

Švedams atvykus į Lietuvos sostinę paaiškėjo, kad Lenkijoje liko dvi apšildančios grupės. Iki Vilniaus likus 800 km sulūžo autobusas, gabenęs kartu su „Sabaton“ koncertuojančius šveicarus „Eluveitie“ bei vengrus „Wisdom“.

Apšildančios grupės liko Lenkijoje, o koncerto organizatoriai per pusdienį turėjo surasti, kas pakeis dvi neatvykusias grupes. Galiausiai scenoje pasirodė lietuviai „Awakening Sun“ ir „Lucifer“.

Dalį žiūrovų tokie pakeitimai kiek sutrikdė. Vienas kitas net prašė grąžinti pinigus, kuriuos jie sumokėjo už bilietus. Esą jie norėjo paklausyti apšildančių grupių.

Tačiau nepaisant kelių nepatenkintų, klubo „New York“ salė tiesiog lūžo nuo staugiančių sunkiosios muzikos gerbėjų. Tai nustebino „Sabaton“ muzikantus, kurie net kelis kartus ir patys tai pakartojo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai