Karina Stungytė televizijos eteryje parodijuos Raulį Mammadli

Mantas Stonkus ir Karina Stungytė / BTV nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-15 14:51
Antradienio vakarą BTV humoro laidoje „Dviračio šou“ – interelito naujienos. Dvi interneto ir naktinių klubų įžymybės – Raulis Mammadli ir Monika Šalčiūtė – susipliekė, kuris iš jų yra labiau kuri. O paskui pradėjo matuotis, pas ką didesnis natūralūs grožis. Apie tai – šįvakar specialioje „Dviračio šou“ rubrikoje „Gyvenimas pagal klubinėtojus“, kurią pristato Mantas Stonkus.

Apie R.Mammadli ir M.Šalčiūtės konfliktą skaitykite čia. „Pas mane yra daugiau natūralaus grožio nei pas tą interneto sensaciją, kabutėse. Nuvalyk visą špaklių nuo manęs, nuvalyk visą špaklių nuo Šalčiūtės – tai su Monika nenorės permiegoti daugiau vaikinų negu su manimi“, – aiškins Raulis.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Beje, realybėje Mantas Stonkus yra pareiškęs itin neigiamą nuomonę apie iš Azerbaidžano atvykusį transvestitą, tiesa, po to Mantas viešai atsiprašė. 

Šįvakar kalbindamas Raulį homofobas Mantas Stonkus sužinos, kaip išminuojamos seksualumo bombos ir kodėl seksualumo bombų išminuotojai gyvenime klysta tik vieną kartą. Transvestitą Raulį BTV laidoje „Dviračio šou“ suvaidino aktorė Karina Stungytė. 

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai